Serie A: Sampdoria - Inter 2:2

12/09/21 - Inter ve 3.kole Serie A poprvé zaváhal a z Janova si po remíze se Sampdorií 2:2 veze pouze jeden bod. V prvním poločase k vidění mnoho šancí nebylo, přesto paradoxně padlo mnohem víc branek než v tom druhém, kde se bylo na co dívat. Černomodré dostal do vedení krásnou ranou z přímého kopu Federico Dimarco, který v obraně zaskočil za zraněného Bastoniho. Ve 32.minutě domácí šťastnou střelou po teči Džeka srovnali, ale Lautaro parádní ranou z voleje vrátil Interu vedení. Krátce po přestávce Sampdoria znovu vyrovnala a šlo o nejhezčí branku zápasu. Inter se nevzdal a připravoval si další nadějné příležitosti. Ani domácí o moc nezaostávali a když se zranil střídající Sensi a černomodří museli dohrát zápas o deseti hráčích, nakonec bod za remízu museli brát.