Serie A: Inter - Benátky 2:1

22/01/22 - Stejně jako ve středu v poháru proti Empoli, musel Inter zachraňovat zápas až v samotném závěru. Benátky se po ojedinělé akci dostali v prvním poločase do vedení. Barella stihl ještě do přestávky vyrovnat, ale zaparkovaný autobus před bránou Benátek dělal hráčům v černomodrém velké potíže. Bylo velmi těžké se skrz něj vůbec dostat do nějaké větší šance a tak to vypadalo, že Inter ztratí body za remízu. V 90.minutě však skvěle odcentroval střídající Dumfries a Džeko, kterému se poslední dobou nedařilo, neméně pěknou hlavičkou uklidil míč do sítě. Inter ve 23.kole Serie A porazil Benátky 2-1 a nadále kraluje tabulce.