Ultras z Curva Nord jsou kvůli vstupenkám na derby naštvaní a nehodlají fandit

27/01/22 - Ultras Interu z Curva Nord varují, že budou bojkotovat milánské derby na protest proti přidělování vstupenek. Odmítají zpívat, mávat vlajkami a dokonce nebudou ani vytvářet choreografii na tribunách. Zápas se hraje v sobotu 5. února na San Siru a díky tomu, že bylo uvolněno omezení kvůli COVIDu, bude moct být místo pouhých 5 000 diváků na stadionu celá polovina jeho kapacity. To však stále nestačí na to, aby se na stadion vešlo zdaleka tolik fanoušků, kolik jich tam chce být, a to přináší problémy.

Ultras vydali prohlášení, ve kterém upozorňují, že jsou zklamáni a šokováni způsobem, jakým jsou přidělovány vstupenky. Na oplátku plánují, že se zápasu zúčastní, ale bez megafonů, vlajek, transparentů a především bez jakéhokoli "tifo" na tribunách. Obří choreografie v Curva Nord, která bojuje s milánskou Curva Sud, je jedním z vrcholů milánského derby.

Skalní fanoušci Interu varovali, že po celý zápas nebudou svůj tým povzbuzovat, pokud ředitel Beppe Marotta nezasáhne a nerozšíří příděl vstupenek pro ultras.

Autor: Lukáš Pekárek

FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2022 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy