Adriano: Krásné přivítání v mém druhém domově

20/04/22 - Legenda Serie A, Adriano, byl včera spatřen na zápase Interu proti AC Milán v semifinále italského poháru Italia, které vyhráli svěřenci Simoneho Inzaghiho. Adriano strávil u Nerazzurri pět let a ve 177 zápasech vstřelil 74 gólů. Vždy patřil k idolům fanoušků Interu, kteří mu včera večer na Stadio Meazza uspořádali speciální přivítání. Adriano vypadal dojatě: "Chtěl bych všem poděkovat za vřelé přijetí zpět. Jsem rád, že jsem opět tady. Cítím emoce, protože být na San Siru je skvělý zážitek. Mám na tento stadion tolik vzpomínek a po mnoha letech strávených v klubu je pro mě opravdovým potěšením být zde znovu," řekl Adriano pro Inter TV.

"Když jsem přišel na stadion, vybavilo se mi tolik myšlenek, vzpomínek na to, čeho jsem v Interu dosáhl jako fotbalista a jak mě to všechno formovalo jako člověka. Přijetí, kterého se mi tu dostalo, bylo krásné, opravdu si toho vážím. Co se mi vybaví, když vejdu na San Siro? Tolik věcí. Nic se nevyrovná milánskému derby, to na vás zanechá stopu. Když jsem přišel do Interu, cítil jsem se v klubu jako doma, stejně jako v Itálii obecně. Řekl bych, že je to jako můj druhý domov. Jsem za všechno tady moc vděčný."

"Zvlášť bych chtěl poděkovat fanouškům, protože to oni ze mě udělali Imperátora. Bez nich bych se nikdy nestal tím, čím jsem se stal. Kdykoli se s rodinou bavíme o mém působení v klubu, je to vždycky emotivní. Doufám, že dnes vyhrajeme a všichni půjdeme domů šťastní."

Autor: Lukáš Pekárek

Související zápas
Úterý 19/04/22 21:00
Italský pohár, Semifinále 2.z
INTER
AC MILÁN
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2022 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy