Lukaku promluvil o návratu do Interu. Dům v Miláně si ponechal.

01/07/22 - Romelu Lukaku: “Som štastný že som sa vrátil domov, pre mňa je Miláno domov. Keď som odišiel do Anglicka, ani som nepredal svoj dom, to hovorí o všetkom. Jediné čo teraz chcem je čo najskôr byť na ihrisku so spoluhráčmi. K návratu ma presvedčili najmä fanúšikovia, potom spoluhráči a tréner. Celú minulú sezónu sme spolu komunikovali. Chcem pomôcť tímu a dostať na vrchol tento klub. Som veľmi štastný.”

“Jediné načom mi záleží je Inter, hrám pre tím a chcem aby Inter vyhrával. Som neskutočne štastný že som späť a urobím všetko preto, aby som si opäť získal dôveru Vás všetkých a priniesol zároveň mnoho radostí.”

“Inter hral na vysokej úrovni aj minulý rok, veľmi ma mrzelo že nezískal titul, ale vyhral dva veľmi dôležité trofeje. Teraz nastal čas pripraviť sa na novú sezónu najlepšie ako sa dá. Chceme vyhrať všetko. Spoluhráčom ďakujem, komunikovali sme, chcel som sa vrátiť a oni ma k tomu tlačili tiež. Sú mojou rodinou.”

Autor: Matteo Ciammaichella

FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2022 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy