Inter nebude za Bremera dávat víc než 30 milionů eur

08/07/22 - Podle dnešních informací italských tištěných médií Inter za obránce Turína Gleisona Bremera nenabídne více než 30 milionů eur. I tak by to ale mohlo k uzavření obchodu stačit. Prezident Turína Urbano Cairo opakovaně požadoval 40 milionů eur, ale vzhledem k tomu, že hráči slíbil, že ho v létě prodá, a v jeho smlouvě existuje klauzule, podle které v lednu může odejít za 15 milionů eur, je v jeho zájmu se domluvit ještě letos v létě. O samotném přání hráče, kam chce jít, není pochyb. Už na začátku roku se dohodl s Interem na smlouvě, která mu zajistí 3 miliony eur za sezonu.

Podle jiných zpráv přijde Bremer do Interu nezávisle na prodeji Milana Škriniara. Pokud PSG nenabídne požadovanou částku, slovenský stoper by měl zůstat. Dohromady to však nedává smysl, protože už před začátkem přestupového období bylo vyhlášeno, že klub musí prodávat a na konci zůstat v plusu 80 milionů eur.

Autor: Lukáš Pekárek

FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2022 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy