FC Turín chce za Bremera i talentovaného Casadeie

10/07/22 - Jednání mezi Interem a Turínem o Gleisonovi Bremerovi pokračují a Granata údajně dala jasně najevo, že by do dohody ráda zahrnula i mladého Cesareho Casadeie. Nerazzurri už delší dobu touží získat brazilského středního obránce, protože ho považují za jednoho z nejlepších obránců v Itálii a ideální doplněk do týmu Simoneho Inzaghiho, ale jednání s Turínem probíhají pomalu.

Jak uvádí Calciomercato.com, Turín chce, aby Inter do dohody o Bremerovi zahrnul i Casadeie, ale Nerazzurri s tím trochu váhají. Devatenáctiletý italský záložník přitahuje pozornost Sassuola a Chelsea a milánský klub nechce ztratit kontrolu nad talentovaným teenagerem.

Inter považuje Casadeie za jeden ze svých nejzářivějších talentů a cení si ho na přibližně 7-8 milionů eur, což jsou částky, které Turín zatím považuje za trochu vysoké, ačkoli obě strany jsou ochotny jednat. Inter si chce 19letého Itala udržet pod kontrolou, a proto by do dohody, která ho přivede do Turína, mohl zahrnout výkupní klauzuli stanovenou na 18 milionů eur, která by mu umožnila přivést ho zpět, pokud by v Piemontu využil svůj potenciál.

Autor: Lukáš Pekárek

FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2022 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy