Liga mistrů: FC Barcelona - Inter Milán 3:3

12/10/22 - Velmi blízko byl Inter k postupu do osmifinále Ligy mistrů. Na Camp Nou v závěru dvakrát vedl, ale domácí vždy dokázali vyrovnat. Na konci nastavení měl pak stoprocentní šanci Asllani, ale místo přihrávky na osamoceného spoluhráče se zbytečně snažil propálit ter Stegena. I tak Interu stačí porazit doma Plzeň a díky lepším vzájemným zápasům postupuje.

Inter začal proti Barceloně velmi dobře, ale byl to právě španělský klub, který z ojedinělé akce po zaváhání v obraně šel do vedení. Inter vyrovnal zásluhou Barelly na začátku druhé půle a chvíli na to ho poslal do vedení Lautaro Martinez. Až v 82.minutě Barcelona vyrovnala zásluhou nešťastně tečované střely Lewandowskiho. Barcelona chtěla vyhrát a riskovala. Onana dlouhým nákopem poslal do úniku Martineze, který našel skvělou přihrávkou Gosense a bylo to 2-3 pro Inter. Běžela 89.minuta. O tři minuty později, však znovu úřadoval Lewandowski, kterého při centru nechal volného střídající Bellanova. I tak mohl Inter vyhrát, ale Asllani špatně zakončil brejk tří hráčů proti dvěma obráncům.