Serie A: Fiorentina - Inter 3:4

22/10/22 - Inter se v 11.kole málem připravil o výhru a k výhře 4-3 mu pomohlo štěstí. Ve Florencii ovládl začátek zápasu a rychle vedl 2-0 zásluhou Barelly a Lautara, bohužel však přestal být aktivní, nechal domácí hrát a ti toho využili. Do přestávky přišlo snížení, v druhém poločase i vyrovnání a rázem bylo domácích plné hřiště. Inter však zabral, vybojoval penaltu a znovu šel zásluhou Lautara do vedení v 73.minutě. Fialky však znovu dokázali vyrovnat v 90.minutě. Když už se zdálo, že utkání skončí remízou, při posledním útoku nerazzurri odkopl jeden z obránců míč tak nešťastně, že zasáhl nohu Mkhitaryana, od kterého se odrazil přesně k tyči. Běžela poslední pátá minuta nastavení. Inter je v tabulce sedmý a na třetí Lazio ztrácí tři body.