1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
31.kolo 09/04/17 15:00 CET - Stadio Ezio Scida, Crotone
2:1
Online textový přenos

Živý videopřenos
V ČR a na Slovensku přenosy ze Serie A vysílají satelitní televizní kanály Sport1 a Sport2. Seznam všech vysílajících televizních stanic lze najít na liveonsat.com.

Na internetu lze sledovat Inter například pomocí aplikace SopCast nebo Ace Stream. Odkazy na vysílané zápasy lze najít na stránkácharenavision.in, lfootball.ws, stopstream.me nebo rojadirecta.me. Více informací i o jiných způsobech sledování se lze dočíst ve starším článku na našem webu Kde sledovat zápasy Interu?
Nominace hráčů
Ještě před měsícem Inter pomýšlel na účast v předkole Ligy mistrů, pak ale přišly ztráty bodů s Turínem (2:2), Sampdorií a Crotone (obě 1:2) a najednou není jistá ani účast v Evropské lize. To si Suning nenechává líbit a dle tisku je Pioli jednou nohou na odchodu. CdS i GdS se shodují na tom, že pokud se Inter do EL nekvalifikuje, Stefano odejde. V tomto případě by se dostala do hry jména světového kalibru jako Simeone, Guardiola, Ancelotti nebo Mourinho, Spalletti či Sampaoli. Pioli si nahnutou situaci uvědomuje, a tak hráčům zrušil pondělní volno po utkání s Crotone a s hráči se potkal v tréninkovém centru, aby rozebrali příčiny této neakceptovatelné prohry.
Preview

Závěr sezony se blíží a jak pro Crotone, tak i pro Inter je to klíčové období. Zatímco nováček se chce zachránit, slavnější sok by rád do evropských pohárů. Je ale Evropská liga dostatečnou motivací? Naposledy Inter prohrál a spadl mimo pohárové příčky.

Nejprve však ke Crotone. Situace nováčka se výrazně zlepšila po vyhraném zápase na Chievu, což se obecně nečekalo. Crotone před tímto zápasem ztrácí na Empoli šest bodů, ale Azzurri mají už své utkání za sebou, znamená to tedy, že pokud proti Interu uspějí, sníží ztrátu už jen na tři body.

Proti nim ale bude stát slovutný Inter Milán, který je podobně jako druhý milánský celek jen stínem kdysi úspěšného mužstva. Letos se pro Nerazzurri opakuje ta samá písnička, tedy neúspěšná snaha dostat se do Ligy mistrů a zároveň pohrávání si s účastí v Evropské lize. Inter má pochopitelně EL na dosah a koneckonců jí zajistí i šestá pozice, ale nabízí se otázka, chce jí skutečně hrát? Minulé kolo ukázalo, že spíš nikoliv. Inter doma prohrál se Sampdorií 1:2, čímž nepotrestal zaváhání AC, které pro změnu jen remizovalo s poslední Pescarou.

Každopádně ať už to je jakkoliv, pro Crotone bude zápas s Interem obrovskou událostí. Na Stadio Ezio Scida ještě nikdy tohoto soupeře nehostilo. O favoritovi není pochyb, Inter vyhrál první duel na San Siru 3:0 a i v tabulce je postaven mnohem výše.

Domácí trenér Nicola bude mít pohromadě kompletní kádr a dramatická není situace ani v táboře Nerazzurri, kde bude chybět pouze Gagliardini.

FC Crotone - pravděpodobná sestava:Cordaz – Rosi, Ceccherini, Ferrari, Martella – Rhoden, Capezzi, Crisetig, Stoian – Trotta, Falcinelli

Inter Milán - pravděpodobná sestava:Handanovič – D'Ambrosio, Miranda, Murillo, Ansaldi – Joao Mario, Kondogbia – Candreva, Banega, Perišič – Icardi

28.01.2017XXX22.koloInter - Pescara 3:0
Inter po asi nejhorším výkonu v sezoně znovu prohrál a klesl na sedmé místo. Porazit ho dokázal předposlední tým tabulky Crotone 2:1. Za nerazzurri v druhém poločasu snižoval Danilo D'Ambrosio. Vyrovnat mohl Éder, ale trefil jenom tyč.

2:1 Danilo D'Ambrosio 65'   [ Kondogbia ]

Martella 46', Ceccherini 47', Acosty 90', Capezzi 90+8' - Palacio 46', Banega 52'

Mauro Emanuel Icardi

INTER (4-2-3-1): 1 Handanovic - 33 D'Ambrosio, 24 Murillo (Palacio 46'), 25 Miranda, 15 Ansaldi (Eder 46') - 17 Medel, 7 Kondogbia (Joao Mario 81') - 87 Candreva, 19 Banega, 44 Perisic - 9 Icardi. Lavička: 30 Carrizo, 2 Andreolli, 11 Biabiany, 20 Sainsbury, 21 Santon, 55 Nagatomo, 77 Brozovic, 96 Barbosa Trenér: Stefano Pioli

Crotone: 1 Cordaz - 22 Rosi, 17 Ceccherini, 13 Ferrari, 87 Martella - 6 Rohden (Sampirisi 67'), 18 Barberis (Capezzi 75'), 8 Crisetig, 12 Stoian - 29 Trotta (Acosty 63'), 11 Falcinelli. Lavička: 5 Festa, 33 Viscovo, 3 Dos Santos, 9 Nalini, 15 Mesbah, 20 Kotnik, 23 Dussenne, 42 Suljic, 99 Simy. Trenér: Davide Nicola

Góly
Kondogbia prodloužil hlavou centr z rohového kopu a rozběhnutý Danilo D'Ambrosio ho placírkou uklidil do sítě.
Nováček Crotone v Serii A nikdy nehrál a tak letošní zápasy jsou s Interem první vzájemné.

Evropská liga prostě není pro Inter dostatečně velkou motivací, jak jinak si vysvětlit porážku na půdě předposledního Crotone. Jestli před týdnem šokoval výsledek Pescary s AC, tohle je ještě větší "bomba". Nováčka soutěže senzační výhra vrací velmi reálně do boje o záchranu, protože jeho ztráta se smrskla už jen na tři body.

Inter vstoupil do zápasu neuvěřitelně laxně, nechal Crotone hrát a brzy se nestačil divit. V 17.minutě zahrál ve vlastním vápně rukou Gary Medel a domácí měli k dispozici pokutový kop. Samir Handanovič sice směr Falcinelliho střely vystihl, ale nedosáhl na ní. Než se Inter vůbec stačil vzpamatovat, inkasoval podruhé. Rychlý kontr dotáhl do zdárného konce opět Falcinelli a Handanoviče si pořádně vychutnal a slovinského brankáře povedeným obloučkem překonal. Ani po této brance si Nerazzurri žádný tlak nevytvořili a do konce prvního poločasu mohli ještě jednou inkasovat. Naprosto příšerné počínaní modročerné defenzívy trestuhodně nepotrestal Barberis.

Každopádně pro trenéra Stefana Pioliho a celý Inter to byl poločas hrůzy, takže logicky musely nastat změny. Přišli Éder a Palacio a úkol by jasný, co nejdříve smazat nelichotivý výsledek. Inter byl najednou lepší, ale o žádné ofenzivní lavině nemůže být řeč. Perišič střílel z nadějné pozice jen do boční sítě a v 65. minutě se hosté dočkali kontaktní branky. Po rohovém kopu se na zadní tyči prosadil obránce Danilo D'Ambrosio.

To ale bylo ze strany Interu všechno. Crotone dělalo všechno pro to, aby výsledek dotáhlo do zdárného konce. Pět minut před koncem dokonce mohlo znovu utéct na rozdíl dvou branek, ale střelu Acosty perfektně vyrazil Handanovič. V první minutě nastavení ještě těsně minul branku Miranda a více už se opravdu nestalo. Crotone tak slaví senzační vítězství a je zpět v boji o záchranu.