1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 28 29 30 27 31 32 33 34 35 36 37 38
34.kolo 22/04/18 15:00 CET - Stadio Marc’Antonio Bentegodi, Verona
1:2
Online textový přenos

Živý videopřenos
V ČR a na Slovensku přenosy ze Serie A vysílají satelitní televizní kanály Sport1 a Sport2. Seznam všech vysílajících televizních stanic lze najít na liveonsat.com.

Na internetu lze sledovat Inter například pomocí aplikace SopCast nebo Ace Stream. Odkazy na vysílané zápasy lze najít na stránkách livefootball.ws, wiziwig.tv, stopstream.tv nebo rojadirecta.me. Více informací i o jiných způsobech sledování se lze dočíst ve starším článku na našem webu Kde sledovat zápasy Interu?
Preview

Inter Milán bude mít na Stadio Bentegodi jasný úkol- porazit Chievo a udržet se ve hře o Ligu mistrů. Nerazzurri vinou několika bodových ztrát přepustili klíčovou čtvrtou příčku a jakkoliv na ní ztrácejí jenom bod, vrátit se na ní nebude lehké. Chievo zase bude usilovat o potřebné body k záchraně.

Fly Donkeys totiž regulérně bojují o záchranu. Na šestnáctém místě mají jen tříbodový náskok, takže v případě domácího krachu s Interem a výhrách Crotone či SPALu by mohl nastat velký problém. Do konce Serie A už moc zápasů nezbývá, navíc los není pro Chievo zrovna optimální. V tomto kole hostí Inter, v tom dalším zajíždí na horkou půdu AS Řím. Na závěr pak domácí družinu čekají soupeři z dolní poloviny tabulky - Crotone, Boloňa a Benevento.

Chievo si v minulém kole připsalo remízu 0:0 se SPAL a čtyři kola v řadě už nedokázalo zvítězit. Od posledího střetnutí s Interem Milán, v prosinci loňského roku, vyhráli Fly Donkeys pouhé dva duely.

Inter tak bude na Bentegodi velkým favoritem, nicméně ve Veroně se nehraje dobře žádnému z celků a nic na tom nezmění fakt, že Inter v prvním zápase na San Siru Chievo ponížil pěti brankami. Trenér Luciano Spalletti musí být za měsíc duben zatím pořádně zklamán. V týdnu sice Inter rozdrtil Cagliari 4:0, ale předtím třikrát v řadě nedokázal zvítězit a čtvrté místo přenechal římským celkům.

Veronský celek bude oslaben o zkušeného obránce Gobbiho, ale jedná se o jedinou ztrátu, kterou musí Rolando Maran řešit. Podobně je na tom i Inter, jenž nemůže počítat se zraněným záložníkem Robertem Gagliardinim.

Chievo Verona - pravděpodobná sestava:Sorrentino – Cacciatore, Bani, Tomović, Jaroszynski – Castro, Radovanovič, Rigoni, Giaccherini – Inglese, Stěpinski

Inter Milán - pravděpodobná sestava:Handanovič – Cancelo, Škriniar, Miranda, D'Ambrosio – Borja Valero, Brožovič – Karamoh, Rafinha, Perišič – Icardi

17.02.2018XXX25.koloFC Janov - Inter 2:0
Inter si ve 34.kole Serie A připsal důležité tři body za výhru nad Chievem Veroně 2:1. V prvním poločase podržel nerazzurri skvělými zákroky Handanovič. V druhém poločasu se po potvrzení videa trefil Icardi svým 26.gólem v sezoně a druhou branku přidal Perišič. V 90.minutě ovšem domácí Chievo snížilo a pět nastavených minut bylo hodně nervózních. Inter je v tabulce stále pátý a ztrácí jden bod na římské kluby. Kvalifikaci do Ligy mistrů má však stále ve svých rukou. Pokud v posledním kole porazí Lazio, může v předchozích třech zápasech s Juventusem, Udinese a Sassuolem kromě výher mít i jednu remízu.

Mauro Emanuel Icardi

INTER (4-2-3-1): 1 Handanovic - 7 Cancelo, 37 Skriniar, 25 Miranda, 33 D'Ambrosio - 20 B. Valero (76' Vecino 11), 77 Brozovic - 17 Karamoh (66' Santon 21), 8 Rafinha, 44 Perisic (89' Candreva 87) - 9 Icardi. Lavička: 27 Padelli, 46 Berni, 2 Lisandro, 13 Ranocchia, 23 Eder, 29 Dalbert, 99 Pinamonti. Trenér: Luciano Spaletti

Chievo: 70 Sorrentino - 29 Cacciatore, 40 Tomovic, 14 Bani, 2 Jaroszynski (60' Castro 19) - 4 Rigoni, 8 Radovanovic, 56 Hetemaj - 17 Giaccherini (66' Birsa 23) - 20 Pucciarelli (83' Stepinski 9), 45 Inglese. Lavička: 90 Seculin, 98 Confente, 3 Dainelli, 5 Gamberini, 12 Cesar, 27 Depaoli, 31 Pellissier, 69 Meggiorini, 77 Bastien. Trenér: Rolando Maran

Nebezpečně blízko sestupu zůstává po porážce od Interu Milán veronské Chievo. Všechny branky padly až po změně stran. Inter si do 61. minuty vytvořil dvoubrankový náskok a Chievo stačilo jen v nastavení snížit na konečných 1:2. Svěřenci Luciana Spallettiho zůstávají na pátém místě s jednobodovou ztrátou na oba římské kluby.

Pro oba celky to byl důležitý zápas. Chievo je nebezpečně blízko sestupovým pozicím a body proti favorizovanému Interu by se mu hodily. Milánský celek si ale žádnou ztrátu dovolit nemohl, jinak by jeho manko na Ligu mistrů ještě vzrostlo.

Spallettiho družinu nečekalo na Bentegodi nic lehkého a Inter se v úvodu zápasu ocitl pod tlakem. Navíc po Pucciarelliho ráně zachránila Handanoviče tyčka! O pár minut později musel slovinský brankář znovu zasahovat, tentokrát po nepříjemně Giaccheriniho tečované ráně. Inter se osmělil až ve 22. minutě a střela Karamoha měla gólové parametry, ovšem skončila mimo branku. Pak už zase hrozilo Chievo, Cacciatoreho přízemní ránu schoval do náruče Handanovič. Chievo mělo v prvním poločase navrch, jenže branku nedalo.

Domácí to muselo mrzet, protože krátce po změně stran Inter strhl vedení na svojí stranu. Spornou akci, která nejprve zaváněla ofsajdem, dopravil do sítě Mauro Icardi. Sudí se musel jít přesvědčit k videu a nakonec uznal, že se o postavení mimo hru nejednalo. Icardi regulérně uklidil balón do sítě a Inter vedl 1:0. Zmražený soupeř za dalších deset minut inkasoval po druhé, Nerazzurri předvedli krásnou akci a na malém vápně jí zakončil přesnou střelou Ivan Perišič.

Inter si po zbytek zápasu hlídalo dvoubrankové manko a Chievo do ničeho nepouštěl. Domácí dokázali v nastaveném čase zápas zdramatizovat. Mariusz Stepiński se po šikovné kolmici ocitl za modročernou defenzívou a přízemní střelou snížil na rozdíl jediné branky. Inter se rázem ocitl pod tlakem a v páté minutě nastavení přežil další příležitost Chieva. Fly Donkeys už na vyrovnání neměli čas a Interu doma podlehli 1:2.