Keane 1
Colombo 1
Simic 1
Recoba 2
14' Peeters - 80'Simic
Zlute karty: Knol - Simic, Blanc, Cirillo
Strely na branu:
Rohy:
Divaku:
Rozhodci: Mc Curry (Skotsko)

INTER (4-3-3): Frey; Simic, Blanc, Ferrari, Cordoba; Farinos (69' Seedorf), Di Biagio, Jugovic; Zamorano (46' Vieri), Sukur (83' Cirillo), Recoba. Na lavicce:. Ballotta, Cauet, Vampeta, Pirlo. Trener: Marco Tardelli . Trener: Tardelli.
VITESSE (4-3-3): Zoetebier; Cornelisse (62' Knol), Stefanovic, Van Hintum, Pothuizen (83' Zongo); Diarra (72' Van der Schaaf), Kreek, Jansen; Amoah, Peeters, Sikora. Na lavicce: Jevric, Nanu, Van der Brom, Fortes. Trener: R.Koeman.

Simic - zachrance

Zazrak? Inter prohraval do 80.minuty 1:0. Pak Chorvat Dario Simic vyrovnal a razem byli modrocerni na koni. Pri golu udelal obrovskou chybu jeden z obrancu domacich. Seedorf prihraval pred branku, kam si nabehl uplne volny Dario, pro ktereho nebyl problem prosstrelit brankare.
Zapas zacal tlakem domacich. Trval do 20.minuty, behem neho dokazal Peeters z voleje stastne prekonal Freye. Pote Inter konecne zacal hrat fotbal a Vitesse Arnhem nepustil do sance, naopak si jich spoustu pripravil. Nejvice aktivni byl Alvaro Recoba. Do konce polocasu se vsak skore nemenilo.
Po prestavce stridal Zamorana Christian Vieri. Tlak Interu neustaval cely druhy polocas, presto vyrovnat a posunout ho do tretiho kola Poharu UEFA dokazal az v 80. minute Chorvat Dario Simic, stastny to hrac s nestastnou trinactkou na zadech. Dramatu vsak stale nebyl konec. Ctyri minuty pred koncem vykopaval lezici Frey z brankove cary hlavicku Peetersna po zavaru pred brankou... Holandane musi byt velmi smutni, co chybelo, aby vyradili slavny Inter, jeste ze tak. Helsingborg se tedy neopakoval, mozna priste...