Zlute karty: Bachini, Petruzzi, Hubner - Cirillo, Farinos
Rozhodci: De Santis

INTER (4-4-2): Frey 6, Cirillo 6, Simic 5.5, Blanc 6, Gresko 5.5, Zanetti 5, Di Biagio 6 (66' Farinos 6), Dalmat 5.5, Seedorf 5 (62' Ferrante 5.5), Sukur 4.5 (46' Recoba 6), Vieri 6. (22 Ballotta, 21 Ferrari, 6 Serena, 23 Brocchi). Trener: Tardelli 5.5.
BRESCIA (3-5-1-1): Srnicek 7, Petruzzi 7, Calori 6, F.Galli 6, Diana 7, E.Filippini 7, Bisoli 6, Yllana 5 (46' Bonera 6), Bachini 6 (77' St Orlandini Sv), R.Baggio 7.5, Tare 6.5 (77' Hubner 5.5). (12 Castellazzi, 32 Guana, 31 Esposito, 20 Marino). Trener: Mazzone 8.

Seedorf

Tragedie... Obavy z Roberta Baggia vyslovene prezidentem klubu Morattim se naplnili. Brescia porazila Inter 1:0 golem z penalty, kterou promenila byvala hvezda modrocernych. Pro Inter tato porazka znamena uz jen teoretickou sanci na vysnene ctvrte misto. Kdyby sverenci Tardelliho vyhrali, meli by sve sance stale ve svych rukou, v pristich zapasech se totiz stretnou se vsemi tremi konkurenty v boji o Ligu Mistru. Takto Parma, ktera vyhrala tesne 1:0 v Reggine, sest kol pred koncem souteze zvysila svuj naskok na sest bodu. AC Milan mel take stesti a vyhral o jeden gol nad Veronou. Bergamo ztratilo a doma jen s Bolognou remizovalo.

CESI V ITALII
V zapase kole az v 95.minute vyrovnalo Lazio v derby s lidrem Serie A AS Rim stav zapasu na 2:2. Prvni branky padly na Olympijskem stadionu az ve druhem polocase. Nejprve Gabriel Batistuta jen tak lehce tecoval polostrilenou prihravku a AS slo do vedeni. O chvili pozdeji jiz vedlo o dve branky. Az deset minut pred koncem zavelel k obratu Pavel Nedved a osmou brankou sezony snizil svym typickym zpusobem. Mic se k nemu ze skrumaze pred nim odrazil a on ho nekompromisne z hranice sestnacky poslal pod brevno. Vyrovnani prislo v nastavenem case. Po rohovem kopu prostrelil obranu Argentinec Castroman.
Karel Poborsky byl stridan po sedesati minutach a za svuj vykon obdrzel od TV Rai nejhorsi znamku v tymu - petku z deseti. Video:     Pavel Nedved Pavel Srnicek vychytal proti Interu ciste konto a vydatne tak pomohl k dulezitym trem bodum.
Obrance Tomas Repka se take mohl radovat z vyhry. Jeho Fiorentina porazila Udinese 2:1. Tomas obdrzel za faul zlutou kartu.
Poprve cele utkani letos odehral Marek Jankulovski, zaloznik SSC Neapol. Bohuzel jeho tymu se zrovna moc nedarilo a v primem soboji o udrzeni s Regginou prohrali 1:3. Za domaci celek zaril v obrane Martin Jiranek. I on stravil na hristi vsechny minuty zapasu.