Doma5.667
    Venku10.000
    Doma3.931
    Venku6.000
    11' Ventola, 18' J. Zanetti - 42' Muzzi, 79' Jorgensen
    Žluté karty: Di Biagio - Muzzi
    Rohy: 4-1
    Divaci: 3.931
    Rozhodčí: Trefoloni

INTER (4-4-2): Fontana 6, J.Zanetti 5.5, Cordoba 6, Sorondo 6, Gresko 6, Okan 5 (65'Conceicao 5.5), Di Biagio 6, Emre 5.5, Guly 5.5 (85'Seedorf -), Kallon 6 (70'Ronaldo 5), Ventola 6. (Moreau, Georgatos, Farinos, Adriano). Trener: Cuper

UDINESE: Turci 6.5, Gargo 6, Sottil 6, Caballero 5.5, Alves 5.5, Helguera 6, Pizarro 6.5, Pinzi 6.5, Jorgensen 6.5, Iaquinta 5.5 (75'Sosa -), Muzzi 6.5 (84'Di Michele -). (De Sanctis, Manfredini, Almiron, Martinez, Scarlato). Trener: Hodgson.

Zanettiho gol nepomohl...

Velice dobře se začala vyvíjet odveta osmifinálového duelu s Udinese Calcio. Inter potřeboval vyhrát 1:0 nebo o dva goly. Již v 18. minutě zvyšoval Javier Zanetti na 2:0 a vše nasvědčovalo tomu, že to bude snadné. Udine se ale nevzdalo a ve vyrovnanem utkání dokázalo vstřelit dvě branky.

Inter je tak letos z poháru vyřazen hned s prvním soupeřem, kterého potkal. V brance dostal přednost před Toldem Fontana. Premierový debut od prvních minut si odbyl mladý reprezentant Uruguaye Gonzalo Sorondo. Ačkoliv měl být Recoba nominován k zápasu na laviččce nakonec neseděl. Ronaldo si zahrál 20 minut.

První gol vstřelil Nicola Ventola, z pravé strany pronikl do pokutového území a podél brankáře poslal míč k opačné tyči. O sedm minut později obranci hostů špatně pokryli Javiera Zanettiho a nechali mu těsně před šestnáctkou prostor na střelu. Argentinec se napřáhl a poslal bombu do stejných míst jako před tím Ventola. Nejhezčí gol zápasu však dal Muzzi. Udine zahrávalo asi 30 metrů od brány trestňák, mič si postavil zmiňovaný fotbalista a vypálil přímo do šibenice Fontanovi svatyně. Fakt super gol. Škoda, že nepad na druhé straně. Za tohoto stvau by se prodlužovalo. Inter však vedení neudržel a 11 minut před koncem inkasoval z kopaček Jorgensena.