Doma12.681
    Venku10.000
    Doma25.358
    Venku22.000
    14' J.Zanetti, 37' Kallon, 55' Ventola - 8'Zagorakis
    Žluté karty: Cordoba, C.Zanetti - Tsartas
    Střely na bránu:
    Rohy: 6-4
    Diváci: 14.030
    Rozhodci: Poll (Anglie).

INTER (4-4-2): Toldo 5.5, Simic 6, Materazzi 5.5, Cordoba 6, J.Zanetti 6.5, Seedorf 6 (68'Farinos 6), C.Zanetti 6, Conceicao 6.5, Recoba 6, Kallon 6.5, Vieri 5.5 (52'Ventola 7). (Fontana, Vivas, Bretti, Guly, Gresko) Trenér: Cúper

AEK ATENY : Chiotis 5.5, Gheorgheas 6, Gamarra 6, Ramos Lacerda 5 (63'Kostantinipis 6), Kapsis 5.5, Lakis 5.5, Zikos 6, Zagorakis 6.5, Kassasis 6 (22'Petkov 5.5), Maladenis 6 (51'Ivic 6), Tsartas 5.5. (Lymperopoulos, Kostenoglou, Xenidis, Folha). Trenér: Fernando Santos

Clarence Seedorf

Inter porazil na San Siru obávaný AEK Atény 3:1 a vytvořil si tak velmi dobrou pozici pro odvetu, která se hraje příští týden. Zápas nezačal pro nerazzurri dobře. Již v osmé minutě prohrávali 1:0. Zagorakis chytrou střelou přeloboval Francesca Tolda. O pár minut později kapitán Javier Zanetti drze vnikl zpravé strany do vápna a střelou k tyči vyrovnal. Řekové se statečně byli a s Interem hráli naprosto vyrovnanou partii. Do poločasu stihl Kallon upravit na 2:1 pro Inter. po rozehraném trestňáku mu míč přiťukl Vieri a rodák ze Sierra Leone trefil odkrytou bránu. Po přestávce Nicola Ventola po přihrávce skvělého Clarence Seedorfa zvýšil na 3:1 ve prospěch milánského týmu. Hosté se vůbec nevzdávali, bohužel pro ně se jim v 74.minutě zranil Ivič a protože už třikrát střídali, museli zápas dohrát o deseti hráčích v poli. Conceiaco ani Recoba nabídnuté šance těsně před koncem nevyužili.

Inter nastoupil podle očekávání v nejsilnější sestavě. Zraněného Georgatose nakonec nenahradil Vratislav Greško ale Chorvat Dario Šimič. V útoku se tentokrát moc nedařilo Chrisianu Vierimu, kterého raději Cúper vystřídal již po 50 minutách Nicolou Ventolou. Jeho příchod hru Interu ještě více oživil a i proto dostal v hodnocení nejvyšší známku ze všech hráčů domácích.

Sestava
    Sestava
    Na San Siro přišlo 14 tisíc diváku, což i tak je druhá nejvyšší návštěva ze čtyř zápasů Poháru UEFA v letošní sezoně. Patnáct set příznivců přijelo fandit řeckému týmu, z toho většina přijela ze Švýcarska, kde žije mnoho řeckých emigrantů. Na laviččce náhradníku seděl pro tento zápas také odchovanec Interu Luca Bretti. Dvacetiletý hráč byl připraven naskočit v případě potřeby jako obránce.

Zápas narušila smutná událost. Mladý fanoušek Interu spadl z druhého patra stadionu a nyní bojuje v jedné z milánských nemocnic o život. Zraněni jsou i další fanoušci, na které spadl.