Žluté karty: Cordoba, Materazzi - Rzasa, Ono
    Rozhodci: Michel (Slovensko)

INTER (4-4-2): Fontana 6, Simic 6, Materazzi 6, Cordoba 6, Gresko 5.5, Conceicao 5, Di Biagio 5.5, Emre 6 (57'Seedorf 5.5), Guly 5 (78'Recoba -), Ventola 6, Kallon 5.5 (70'Ronaldo -). (Moreau, Ferraro, C.Zanetti, Dalmat). Trenér: Cúper

FEYENOORD: Zoetebier 6.5, Emerton 6.5, Van Wonderen 6, Paauwe 6, Rzasa 6, Kalou 7 (86'Aros -), Bosvelt 6.5, Ono 6, Van Persie 6.5 (85'Elmander -), Tomasson 5, Van Hooijdonk 6. (Timmer, Gyan, Leonardo, Korneev, Loovens). Trenér: Bert Van Marwyk

Sergio Conceicao

Inter v prvním duelu s Feyenordem Rotterdam prohrál na vlastním stadionu 0:1. Postupové šance jsou nyní větší na straně holandského týmu. Po zápase ve Valencii ale nechci vůbec říkat, že Inter nemá šanci...

Oba týmy mohli jít brzo do vedení. Nejprve největší hvězda hostí van Hooijdonk netrefil bránu, pak krátce na to Kallon v podobné šanci sřílel nad. V 7.minutě měl Inter další šanci, brankář Feyenoordu Kallonův pokus vyrazil na roh. Ve 22.minutě nahrál skvělý Kallon Ventolovi, jeho střelu ale znovu zastavil Zoetebier v brance Holanďanů. O dvě minuty později zahrával Van Hooijdonk trestňák z rohu šestnáctky, střelu zblokovala zeď. Ve 29.minutě dal Ventola regulerní gól. Po poradě s asistentem rozhodčí branku neuznal pro nějaký neviditelný faul útočícího hráče. Poločas skončil bez branek. Nizozemci hrají docela tvrdě a Inter se s tím těžce srovnává.

Druhá půle nezačala pro nerrazzuri příli šťastně. Nejprve sice po ideálním uvolnění Kallona Emrem skončil míč těsně vedle brány, pak ale v 50.minutě centroval zprava van Hooijdonk, Cordoba si chtěl míč zpracovat a ... dal si vlastní branku. Feyenoord nadále spoléhá jen na brejky. V 57.minutě střílel Kallon z rohu pokutového území nad. V 64.minutě obrovská šance Ventoly. Jeho skvělou hlavičku chytá úchvatným zákrokem Zoetebier. O tři minuty později nastává již skoro tradiční okamžik slavných návratů šampiona Ronalda. Bývalý nejlepší fotbalista světa střídá Kallona a v tomto roce poprvé vybíhá na trávník v dresu Interu. Naposledy hrál 23.prosince v Piacenze. Krátce na to snad jediný viditelně nebezpečný hráč hostí van Hooijdonk zahrává přímák. Jeho střelu Fontana vyráží nad na brankové čáře. hru příchází rozhíbat i Recoba, střídá Gulyho. O minutu pozdějc Ventola z voleje neproměňuje v další jeho velké šanci. Inter buší do obrany Feyenoordu, jak jen může, ta však brání na jedničku. Ronalda moc vidět není. Poslední minuta znovu Ventola a znovu velká šance. Střelu z voleje zlikvidoval neuvěřitelný brankář Zoetebier. Je konec, rotterdamský tým udržel vedení a odváží si z Milána cenou výhru 1:0.