Venku10.000
    Nejvíce
    Doma25.358
    Venku22.000
    15' Vieri, 34' Vieri, 49' Kallon, 72' Vieri - 78' Armstrong p.
    Zlute karty: Vieri, Gresko, Di Biagio - Makin, Wright
    Rohy: 7-4
    Divaci: 25.358
    Rozhodci: Sars (Francie)

INTER (4-4-2): Toldo 6, J.Zanetti 7, Di Biagio 6.5, Cordoba 5.5, Gresko 6, Okan 6.5, Farinos 6, Emre 6.5 (90' Conceicao), Guglielminpietro 6.5, Vieri 8 (80' Ronaldo), Kallon 7.5. (12 Fontana, 21 Georgatos, 10 Seedorf, 28 Adriano, 78 Ventola). All.: Cuper 6.5. Trener: Cuper

IPSWICH: Sereni 7, Makin 5, Bramble 4, Venus 4, Hreidarsson 5, Finidi 5.5 (16' st Counago 5.5), Holland 6, Magilton 5 (25' st Peralta sv), Clapham 5.5, Wright 5,5, Naylor 5 (1' st Armstrong 6). (21 Branagan, 22 Miller, 4 McGreal, 36 Gaardsoe). Trener: Burley.

1.zápas Ipswich - Inter 0:1

Inter rozdrtil v odvetě 3.kola Poháru UEFA Ipswich Town 4:1 a zajistil si stejně jako Liberec účast v jarním osmifinále. Po porážce v prvním zápase 0:1 potřebovali nerazzurri vyhrát o dva goly. Již po první půli se jim to před více než 30 tisíci diváků dařilo. Dvakrát se do černého trefil Christian Vieri. Jako už poněkolikáté se ukázalo, jak důležitý Bobo pro Inter je. Nejenom, že střílí gol za golem, ale když hraje je téměř jisté, že se mu bude dařit. V druhém poločase zvýraznil vedení Mohammed Kallon a poté ještě dovršil hattrick Vieri. Za hosty snížil z penalty na konečných 4:1 Armstrong.

19' Vieri
    35' Vieri
    46' Kallon
    70' Vieri

První gol padl po trestňáku Emreho. Vieriho obrana špatně pohlídala a tak si naskočil na centr a hlavou usměrnil míč do sítě. Při druhém střílel Vratislav Greško, míč se zastavil o obránce a odrazil se k volnému Bobovi - 2:0. Po přestávce zasadil třetí úder soupeři Kallon. Luigi Di Biagio poslal dlouhý nákop až z vlastní poloviny k brance soupeře. Vieri míč hlavou posunul na Kallona, který z voleje překonal anglického golmana Sereniho. Hattrick dovršil Vieri díky gulzmu, ten ho vysunul do rychlého brejku. Bobo udělal kličku brankáři a střílel do prazdné brány. V 78. minutě fauloval v pokutovém území Javier Zanetti a Amstrong upravil na konečných 4:1.

Inter má teď hlavní sílu v útoku. Kallon hraje dobře od začátku sezony, vstřelil již 12 branek v 18 zápasech. Vieri, kterého skoro celou dobu trápilo zranění, stihl nastoupit jen do šesti zápasů a přesto dal neuvěřitelných osm golů! No a nakonec Alvaro Recoba. Jeho nakonec čtyřměsíční distanc ho nabudil takovým způsobem, že jeho pouhá dvacetiminutová účast na hřišti v Bergamu rozhodla o tom, že se stal mužem kola. Do tohoto zápasu nastoupit ještě nemohl, neboť managment Interu ho nezařadil na soupisku pro Pohár UEFA. Na jarní boje se ale těšit může, nepochybuju o jeho dodatečném zapsání.