Venku35.094
    Nejvíce
    Doma78.124
    Venku70.000
    20' Tare - 18' Ronaldo, 63' Vieri, 67'Vieri
    Zlute karty: A.Filippini, Giunti - Gresko, Okan, C.Zanetti, Vieri
    Rohy: 6-2
    Divaci: 26.000
    Rozhodci: Rodomonti

INTER (4-4-2): Toldo 6, J. Zanetti 6, Sorondo 5.5, Cordoba 6, Gresko 5.5, Okan 6, C.Zanetti 6.5, Di Biagio 6, Recoba 6.5 (73' Emre), Ronaldo 7.5 (66' Kallon 6), Vieri 8.5. (12 Fontana, 8 Farinos, 7 Conceicao, 10 Seedorf, 78 Ventola) Trener: Cuper

BRESCIA: Castellazzi 6, Petruzzi 5.5, Calori 5, Bonera 5, Esposito 6.5 (66' Schopp 6), A.Filippini 6 (81' Guana), Giunti 6, E.Filippini 6 (71' Yllana), Sussi 5.5, Toni 5, Tare 6.5. (16 Agliardi, 13 Mero, 14 Dainelli, 25 Salgado). Trenér: Mazzone 6.5.

Ronaldo a Vieri jsou zpátky... Zdál se to být alibismus, prý chybí hlavní opory, proto se Interu nedaří, říkalo se loni. A najednou Ronnie i Vieri se výléčili a Inter opravdu válí snad jako nikdy předtím. Naposledy v derby s AC v roce 1999 si tato dvojka zahrála spolu v útoku, teď jsou spolu znovu a jak jim to šlape. Ronaldo vstřelil jeden gól (naposledy v Serii A 21/11/99), Bobo přidal zbylé dva. Inter tak porazil Brescii na jejím hřišti 3:1 a drží postavení lídra Serie A. Navíc Recobovi zrušili distanc za falšování pasu Evropské unie a návrat na trávník ho zastihl také v nebývalé formě. Když se k tomu přídá i Kallon, který hraje ve více než slušně od začátku sezóny, nemá Inter v útočné síle konkurenci.

Největší hvězdou zápasu byl Christian Vieri, také dostal od italských medií nebývale vysokou známku 8,5. Vieri si svými výkony přímo říká o pozvánku do reprezentace, vždyť z posledních tří zápasů vstřelil neuvěřitelných 7 gólů! Na startu ligy si zranil achilovku a byl dva měsíce mimo hru, stihl odehrát jen první ligové kolo a vstřelit dvě branky. Na další ligový start si musel počkat až do 11.kola. Proti AS Řím se ještě netrefil, proti Fiorentině jednou, dva zásahy do sítě Bergama, tři Ipswiche a teď dalšl dvě Brescii. Může být snad někdo lepší?

Dvacetšet tisíc diváků v Brescii vidělo hostorický okamžik, v 19. minutě se trefil po narážecce s Vierim po dvou letech Ronaldo. Obrana zaspala a nechala ho samotného běžet na brankaře, tváří v tvář bývalý nejlepší fotbalista světa nezaváhal. K radosti domácích o dvě minuty později vyrovnal Tare. Po poločase ale výsledek obrátil ve prospěch nerazzurri Bobo a nenechal nikoho na pochybách, že Inter to letos myslí se scudettem vážně. Nejprve mu poslal nadýchaný oblouček Okan a Vieri hlavou snad z metru poslal míč od poloprázdné brány. Na záverečném golu se podílel Kallon. Centrem našel Vieriho, který Castelazziho hlavou přehodil. Ronaldo odehrál 66 minut a dostal za svůj výkon výbornou známku 7,5. Trenér Cúper tentokrát nechal Kallona na lavičce a poslal ho hrát až právě za brazilskou hvězdu. Další změnou oproti předchozím zápasům bylo i to, že Luigi Di Biagio se vrátil z obrany na své původní místo do zálohy a Recoba při konkurenci v útoku nepohrdl místem vedle něho. Do obrany se po krátkém zranění vrátil Uruguayec Sorondo.