Doma58.376
    Venku31.296
    Doma78.124
    Venku70.000
    58' Vieri, 74' Recoba Zlute karty: Vryzas, Sogliano, Bazzani - Gresko, Di Biagio, Guly
    Střely na bránu:
    Rohy: 8-2
    Divaci: 18.000
    Rozhodci: Farina

INTER (4-4-2): Toldo 6.5, J.Zanetti 6.5, Cordoba 6, Materazzi 6 (86'Sorondo -), Gresko 6, Conceicao 5.5 (72'Recoba 6.5), C.Zanetti 7, Di Biagio 6, Guly 6 (91'Vivas -), Kallon 6.5, Vieri 7. (Fontana, Seedorf, Emre, Ventola). Trenér: Cuper

PERUGIA : Tardioli 6, Sogliano 6 (40'Grosso 6.5), Di Loreto 5.5, Rezaei 5.5, Ze Maria 6, Blasi 5, Gatti 6.5, Baiocco 6, Milanese 5, Bazzani 5, Vryzas 5. (Proietti, Samuel, Hilario, Cordova, Ahn, Samereh). Trenér: Cosmi.

Guglielminpietro

Ve večerním dohrávaném zápase nezaváhal Inter na hřišti Perugie a zvítězil 2:0. Obě branky padly až ve druhém poločase a daly je Christian Vieri a Alvaro Recoba. Pro něj to byl vůbec první zápis do střelecké listiny v této sezoně.

Na stadion moc diváku nedorazilo z obavy, jestli se vůbec utkání bude hrát. Kvůli husté mlze moc vidět nebylo. První půli byli lepší domácí a hlavně díky skvělému Toldovy se šlo o přestávce do kabin za bezbrankového stavu. Brilantí zákroky předvedl při šancích Davida Baiocca a Manuela Blasiho. Jedinou šanci Interu měl Bobo. Po úniku z křídla centroval Sergio Conceicao a Bobo hlavou orazitkoval tyč. V druhé půli se Inter zlepšil. Od 58. minuty, to padla první branka, byl již jasně lepší. Ve středu hřiště vybojoval Kallon míč, poslal na Conceicaa, ten znovu na Vieriho, který nezaváhal a dal již svůj dvanáctý gol z deseti startů. O minutu později byl balon v síti Perugie znovu zásluhou Kallona, sudí branku ale neuznal pro ofsajd. Další regulerní gól tak padl až v 74.minutě z kopačky Alvara Recoby, který dvě minuty před tím vystřídal Conceicaa. Další dvě velké šance v závěru měl Kallon, štěstí při něm nestálo.

AS Řím, i když prohrával doma s Veronou 0:2, nakonec neztratil ani bod, Batistuta vyrovnával minutu před koncem a vede tabulku. Bod za remízu si připsaly AC Milán, Bologna i Chievo, které vedlo 2:1 nad Fiorentinou, v předposlední minutě vyrovnal Adriano, jenž tam v průběhu tohoto týdne odešel na hostování z Interu. Lazio prohrálo překvapivě v Piacenze. Inter tak díky důležitému vítězství zaostáává za AS řím o pouhý bod, na třetí Juve má náskok čtyř bodů.