Doma57.803
    Venku29.615
    Doma78.124
    Venku70.000
    27'Vieri, 66'Ventola, 87'Conceicao - 78'Muzzi, 89'Pinzi
    Žluté karty: Ventola
    Střely na bránu:
    Rohy: 6-3
    Diváci: 57.249
    Rozhodčí: Braschi

INTER (4-4-2) : Toldo 6.5, J.Zanetti 6.5, Cordoba 6.5, Materazzi 6, Gresko 5.5 (65'Vivas 6), Seedorf 6, Di Biagio 6, Farinos 6 (67'Conceicao 6), Recoba 6 (73'Guly -), Vieri 6.5, Ventola 6.5. (Fontana, Simic, Serena, Kallon). Trenér: Cúper

UDINESE : Turci 5.5, Kroldrup 5.5, Scarlato 6, T.Manfredini 5.5, Pinzi 6.5, Pizarro 6.5, Helguera 5.5 (80'Warley -), Pineda 5.5, Nomvete 6.5, Jorgensen 6 (46'Martinez 6), Muzzi 6. (De Sanctis, Zamboni, Caballero, Marco Paulo, Pieri). Trenér: Ventura.

Di Biagio oslavuje gol Conceicaa.

Zdá se že třízápasová krize je zažehnána. Během jednoho týdne vstřelil Inter 9 branek a připsal si i stejný počet bodů. Ve 24.kole přivítal na San Siru Udinese, s kterým na podzim remizoval 1:1.

První poločas skončil 1:0 brankou Vieriho. Po Recobově centru brankář Udine Turci jen střelu vyrazil, Seedorf hlavičkoval lobem za obranu, kam si naběhl Bobo a z voleje propálil osamoceného gólmana. Při oslavě gólu si stáhl dres pod nímž měl na triku nápis: "Forza Luca", vyjádřil tak podporu fanouškovi, který je stále v bezvědomí v nemocnici po pádu z druhého patra tribuny při čtvrtečním pohárovém zápase. Superstřelec nepřestává střílet jeden gól za druhým, toto byla již sedmnáctá trefa v této sezoně. Stále však není na prvním místě tabulky střelců, Dario Hubner z Piacenzy se trefil v zápase s Parmou během posledních deseti minut dvakrát (z toho jednou z penalty) a má tak na kontě celkem 19 gólů.

V 66.minutě nedokázali obránci hostujícího týmu uhlídat Nicola Ventolu. Ten obešel i brankáře a skóroval do prázdné brány. O dvanáct minut později poprvé odpověděli i fotbalisté Udinese. Marco Materazzi se nechal nachytat na švestkách jedním z útočníků, ten poslal prudkou přihrávku před branku, kam si naběhl Muzzi a ve skluzu snížil na 2:1. V minulém kole slavil svoji premierovou branku v modročerném dresu Cristiano Zanetti, teď přišla řada i na Sergia Conceiacaa. V 87. minutě na hranici pokutového území vypálil přesně do šibenice, krásný gól. Inter tak vedl 3:1, ale zdaleka nebylo rozhodnuto. Minutu před koncem řádné hrací doby snížil na rozdíl jediného gólu Pinzi a ze zápasu se stalo drama. Naštěstí Inter vedení udržel a před večerním turínským derby je v čele Serie A.

Rozhodčí Stefano Braschi měl před zápasem na sobě tričko s nápisem 'Kdo na mě hodí první kámen?'. Italský fotbal tak vyjádřil podporu Safiyai Husaniové, nigerijské ženě, která byla ukamenována k smrti za cizoložství.