Doma59.274
    Venku33.491
    Doma79.188
    Venku80.000
    6'Seedorf, 91'Seedorf - 14'Trezegeut, 82'Tudor
    Žluté karty: Cordoba, Di Biagio, Materazzi - Conte, Nedved, Pessotto
    Střely na bránu:
    Rohy: 2-2
    Diváci: 79.188
    Rozhodčí: Borriello

INTER (4-4-2) : Toldo 6, J.Zanetti 6, Cordoba 6, Materazzi 4.5, Gresko 5, Conceicao 6.5 (92'Simic -), Di Biagio 6 (81'Ventola -), C.Zanetti 6.5, Seedorf 8, Vieri 5.5, Recoba 6 (72'Kallon -). (Fontana, Serena, Farinos, Guly) Trenér: Cúper

JUVENTUS: Buffon 6, Birindelli 6, Thuram 5.5 (22'Tudor 8), Iuliano 6.5, Pessotto 6.5, Zambrotta 6.5, Conte 6, Davids 7 (86'Tacchinardi -), Nedved 6.5, Del Piero 5.5, Trezeguet 6.5 (67'Amoruso -). (Carini, Paramatti, Maresca, Zalayeta). Trenér: Lippi.

Seedorf a Recoba

Stačilo málo a vysněný titul se mohl o dost podstatně vzdálit. Až v dramatickém nastavneném čase vyrovnal na 2:2 Clarence Seedorf. Hlavně díky němu si Juve připsalo na konto místo třech bodů jen jeden a v tabulce zůstalo za Interem.

Již v 8.minutě právě Seedorf z hranice pokutového území dostal ranou z halfvoleje přímo do šibenice Inter do vedení. Nádherný gól. O chvíli později selhal ofsajd systém hostí, Cordoba mířil vedle. O osm minut později vyrovnal David Trezeguet, nehlídaný ve vápně po centru z pravé strany hlavou překonal Francesca Tolda. V 80.minutě hlavičkou poslal míč do sítě Toldovy brány Chorvat Tudor a otočil skóre ve prospěch Juve. Marco Materazzi ho nechal trestuhodně osamoceného... Na San Siru začalo drama, Inter si nemohl dovolit přenechat všechny body soupeři. V 91.minutě přišla chvíle pro skvělého Holanďana. Snad z třiceti metrů se napřáhl a další bombou do šibenice vyrovnal. Jestliže jeho první gól byl nádhernej, tak co potom tento. Díky, Clarenci.

V útoku překvapivě dostal příležistost hrát vedle Vieriho Alvaro Recoba, který doposud hrál krajního záložníka. V zápase s AC s emu moc nevedlo, tak možná i proto ho Cúper vrátil na své klasické místo. V zápase měl i jednu doboru příležitost ke skórování, bohužel ji nevyužil.

Trenér hostí Marcello Lippi byl po zápase zklamán. "Je to škoda, ke konci jsme hráli dobře a přesto jsme nevyhráli. Seedorf byl úžasný nejenom kvůli těm jeho dvou brankám, ale také jak hrál." Hector Cúper také nemohl nepochválit nizozemského reprezentanta. "Nemyslel jsem si, že je vůbec možné dát dva krásné góly z takové dálky v jednom zápase. Hrál skvěle. Jinak jsme zápas začali dobře a byli jsme lepší, po přestávce však spíš vládlo Juve. Remíza je spravedlivá. Chtěli jsme sice tři body, ale nesmíme zapomenout, že jsme hráli proti Juventusu a remíza je dobrá. K titulu mají všechny tři týmy stále stejně daleko. Recoba hrál v prvním poločase velmi dobře, v druhém mu došli síly tak jsem ho střídal. Vieri nebyl úplně fit. S turínskými obránci se ale statěčně bil."