Doma61.223
    Venku33.473
    Doma79.188
    Venku81.451
    79' Ronaldo, 82' Ronaldo - 29' Guardiola p.
    Žluté karty: Emre - Petruzzi, Bachini, Bonera, Toni, Tare
    Červená karta: 74' Mazzone (B)
    Střely na bránu:
    Rohy: 8-7
    Diváci: 69.171
    Rozhodčí: Rosetti

INTER (3-4-3) : Toldo 6, J.Zanetti 5.5, Cordoba 5.5, Materazzi 5 (46'Sorondo 6), Gresko 5.5, Conceicao 5.5 (56'Dalmat 6), Di Biagio 5 (59'Emre 6), C.Zanetti 6, Recoba 5, Ronaldo 7, Vieri 5.5. (Fontana, Guly, Okan, Kallon). Trenér: Cúper

BRESCIA: Castellazzi 7, Bonera 7, Petruzzi 6, Calori 6, Mangone 6 (84'Tare -), Sussi 6, Binotto 6.5 (67'E.Filippini 6), Guardiola 7, Yllana 6, Bachini 6.5, Toni 6. (Srnicek, Stankevicius, Giunti, Guana, Caracciolo). Trenér: Mazzone

Ronnieeeee

Na San Siru pokračovala v neděli odpoledne Serie A 31.kolem. Inter znovu jako v minulém kole hrál na domácím stadionu a fanoušci se modlili, aby to nedopadlo podobnně jako proti Bergamu. Inter s ním prohrál 1:2. Milánští tifosi se obávali oprávněně. Nerazzurri tři zápasy po sobě nevyhráli a ještě deset minut před koncem to vypadala s Brescií na další porážku, která by notně zkomplikovala honbu za čtrnáctým titulem. Hráči Interu jsou vystaveni velkému tlaku a medií, což jim vůbec nesvědčí. Jsou na špici tabulky a scudetto mají jen ve svých rukou. Mnohem lepší by bylo, kdyby útočili ze zadních pozic.

Trenér Cúper mohl oproti čtvrtečnímu zápasu postavit kvalitní obranu. K Materazzimu a Zanettimu se do zadních řad postavil Ivan Cordoba a již uzdravený slovenský reprezentant Vratislav Greško. Po poločase vystřídal Materazziho další uzdravený fotbalista - Gonzalo Sorondo. Ve středové řadě se představila obvyklá sestava, jen Clarence Seedorf chyběl kvůli žlutým kartám. Na hřiště se dostal v průběhu utkání take Bezeloglu Emre, který o sobě dal vědět v zápase v Rotterdamu. Poprvé v této sezoně se dočkali fanoušci nejlepšího útoku. Alvaro Recoba, Ronaldo a Christian Vieri, největší hvězdy Interu, hráli koněčně spolu. Zas až tak se jim ale nedařilo a nebýt skvělého konce Ronalda dalo by se hovořit o velkém zklamání.

Ve 29.minutě podrazil v pokutovém území Materazzi Bonariho. Z nařízené penalty skóroval Guardiola. Brankář Toldo šel na druhou stranu, než kam poslal míč španělský fotbalista. V 76.minutě vykázal rozhodčí Roberto Rosetti za protesty trenéra hostí Mazzoneho na tribunu. Chvíli na to přišli chvíle Ronalda. Zázračně, kdy se už snad i ti nejvěrnější tifosi loučili s titulem, dvěma góly během čtyř minut otočil skóre. Nejprve využil chyby Alessandra Caloriho a chvíli na to po přiťuknutí Emreho pravačkou z dvaceti metrů poslal míč do šibenice.

Prezident Interu Masimmo Moratti se tohoto utkání bál. ""Vítězství v zápasech jako jsou tato je vítězství strašně těžké. Dnes jsem si přál trochu pomoc od Parmy ale s hráči jako Vieri, Recoba a Ronaldo, věřím svému Interu." Luigi Di Biagio mluvil o zápase roku. "Jestli bychom dnes prohráli, celá sezóna by šla do háje. Toto vítězství je základ. Ronaldo byl skvělý, díky za jeho dva góly." Po zápase mají problémy s lehčím zraněním Materazzi a Vieri.

Batistuta
    K neštastné události došlo v zápase AS Řím s Parmou. Batistuta byl v komatu ponakopnutí Cannavarem do tváře převezen do nemocnice. AS nakonec vyhrál 3:1. Juventus porazil vlastním gólem Jose Chamota deset minut před koncem AC Milán 1:0. V tabulce je tak díky senzačnímu obratu stále první Inter s náskokem dvou bodů před AS a třemi před Juventusem.