Doma-
    Venku7.000
    Doma-
    Venku7.000
    57'Conceicao - 59' Gamarra vlastní, 94' Spinesi
    Rozhodčí:

Inter (4-4-2) : Toldo; Zanetti J., Cordoba, Gamarra, Pasquale; Conceicao(88' Napolitano), Farinos (62' Beati), Zanetti C., Guglielminpietro; Kallon (22' Recoba), Martins; Trenér: Cúper

Bari (4-4-2): Battistini, Innocenti, De Rosa, Doudou, Candrina, Bellavista, La Fortezza (81' Markic), Pizzinat, D'Agostino, Anaclerio (69' Collauto), Valdes (69' Spinesi). Trenér: Perotti

Tak tohle je Obefami Martins

Inter Milán ani tentokrát druholigové Bari neporazil a dokonce s ním ostudně prohrál na San Siru 1:2. Trenér Cúper vyslal do boje silnější sestavu než v předchozím zápase, která před 14 dny prohrála 0:1. Do brány se postavil ajednička Toldo, obrana byla v nejsilnějším možném složení, chyběl jen Cannavaro. V záloze se ukázal Conceicao a tři exmarodi - Farinos, Cristiano Zanetti a Guly. V útoku dostal šanci dva mladí střelci tmavé pleti Mohammed Kallon a Obefami Martins.

První problém pro domácího kouče přišel ve 22.minutě. Rodák ze Sierra Leone si zranil rameno a musel ho vystřídat Alvaro Recoba. Naštěstí se ukázalo, že zranění není tak vážné a Kallon by měl být brzy fit. Právě nový muž na ploše nahrál v 57. minutě Conceicaovi, který poslal nerazzurri do vedení. O dvě minuty však radost na San Siru ustala. Gamarra si srazil pokus hostí do vlastní sítě a rázem musel Inter přidat další dvě branky, aby postoupil. Dva dosavadní nejlepší střelci Crespo a Vieri na trávníku nebyli... Bari přidalo ještě ve čtvrté minutě nastavení gól a vyhrálo 2:1.