Doma32.159
    Venku11.306
    Doma51.405
    Venku24.184
    73' Cannavaro - 21' Govou, 60' Sonny Anderson
    Žluté karty: Cordoba, Cannavaro, Morfeo - Govou
    Střely na bránu: 4-9
    Držení míče: 32:12 - 29:04
    Rohy: 8-0
    Diváci: 31.448
    Rozhodčí: Gonzalez (Španělsko).

INTER (3-4-2-1) : Toldo; Cordoba, Materazzi, Cannavaro; J. Zanetti, Di Biagio (67' Conceiçao), Almeyda, Coco; Dalmat (60' Morfeo), Recoba; Crespo. (Fontana, Adani, Beati, Pasquale, Vivas). Trenér: Cúper

Lyon (3-4-2-1): Coupet; Muller, Edmilsn, Caçapa; Dhorasoo, Violeau, Diarra, Brechet; Carriere (87' Juninho); Govou (91' Vairelles), Anderson (75' Laville). (Vercoutre, Deflandre, Delmotte, Luyndula) Trenér: Le Guen

Inter nastoupil do zápasu s jediným vysunutým útočníkem Hernanem Crespem, takže taktikou týmu bylo nakopávat dlouhé míče právě na něj. To se ale moc nedařilo a obrana Lyonu se argentinského střelce pohlídala. Naopak potíže měla defenzíva domácích. V desaté minutě Govou se mezi tři tyče netrefil. O dalších deset minut později byl již úspěšnější a poslal francouzského mistra do vedení. Recoba chyboval ve středu pole a při rychlém protiútoku zazmatkovala obrana a nechala Govoua samotného. Cannavaro k němu přistoupil pozdě a paradoxně mu ještě pomohl lépe usměrnit střelu do sítě. Ve 34.minutě našel Coco z levého křídla Crespa, ten však hlavou Coupeta nepřekonal. První poločas tak Inter prohrál 0:1.

Druhá půle začala podobně jako ta první. Inter začal více tlačit a byl nebezpečnější. Obrana Lyonu však podávala heroický výkon a nedovolila hráčům v černomodrém se dostat blízko k bráně. V 60.minutě přišel šok. Carriere vysunul Sonnyho Andersona a ten z 25 metrů poslal bombu přímo do šibenice. Toldo neměl nejmenší šanci a chyba padá na vrub obrany, která dovolila Andersonovi vystřelit.

Tlak Interu nadále stupňoval. Di Biagio ze šesti metrů minul hlavou bránu. V 73.minutě zahrál recoba rohový kop podel brankové čáry, ve vápně vyskočil Fabio Cannavaro a buď on nebo obránce Lyon poslal míč hlavou do brány 1-2. V 79.minutě byl blízko vyrovnání Alvaro Recoba. Jeho přímák do pravého růžků zlikvidoval gólman.

"Za prohru jsou odpovědni všichni, ne chyby jednotlivců. Hráči nejsou roboti a nehrajou vždy perfektně. Crespo nebyl stoprocentně fit, za normálních okolností, bych ho střídal, ale neměl jsem jinou možnost," řekl po zápase Cúper.