Doma32.159
    Venku20.731
    Doma51.405
    Venku37.700
    20' Sonny Anderson, 44' Carriere, 74' Sonny Anderson, - 31' Caçapa vlastní, 55' Crespo, 65' Crespo
    Žluté karty: 59' Diarra, 62' Caçapa - 27' Morfeo, 33' Cordoba
    Střely na bránu: 13-8
    Držení míče: 45% - 55%
    Rohy: 5-4
    Diváci: 37.700
    Rozhodčí: Kim Milton Nielsen (Dánsko)

INTER (4-4-2) : Toldo; J. Zanetti, Cordoba, Materazzi, Coco; Conceiçao (72' Adani), Di Biagio (24' Almeyda), Emre, Morfeo; Vieri, Crespo (79' Recoba). (Fontana, Dalmat, Pasquale, Vivas). Trenér: Cúper

Lyon (4-2-3-1):: Coupet, Muller, Edmilson, Cacapa, Brechet, Juninho (58' Laville), Diarra, Violeau (69' Vairelles), Dhorasoo, Carriere, Anderson. (25 Vercoutre, 2 Deflande, 15 Delmotte, 18 Luyundula, 37 Toure). Trenér: Le Guen

Inter začal odvážně. Crespo vyzkoušel pozornost francouzského brankáře z větší vzdálenosti. Tato střela byla na dlouho poslední, Inter se po ní dostal pod drtivý tlak Lyonu. na obranu nerazzurri se valil jeden útok za druhým. Toldo skvěle chytil Anderssonovu bombu. Ve dvacaté minutě už na jeho střelu nestačil a Lyon se ujal zaslouženě vedení.

Trenér Cúper se pár minut na to odhodlal k první výměně. Di Biagia nahradil Matias Almyeda a najednou začal Inter hrát fotbal a ohrožovat i bránu domácích. Dařilo se hlavně Conceicaovi. Vyrovnání přišlo ve třicáté minutě po spolupráci dvou argentinských hráčů v milánském dresu. Zanetti si narazil s Crespem a jeho přihávku na střed si srazil do vlastní sítě Caçapa. V 38.minutě nastřelil Emre z přímého kopu tyč, míč se odrazil a skákal na čaře než ho odkopli obránci.

Po vstřelení vyrovnávajícího gólu se hra vyrovnala. Lyon znovu ale dokázal vstřelit gól paradoxně v momentě, kdy se mu vůbec hra nedařila. Ve 44.minutě se trefil Carriere po té, co zaváhala obrana modročerných.

V 49.minutě hlavičkoval ve vyložené pozici Vieri jen do břevna. V 55.minutě se Inter konečně dočkal vyrovnání. Materazzi nahrál Vierimu, jeho střelu Coupet jen vyrazil a Crespo pohodlně vyrovnal.

Inter útočil a Lyon si nevěděl rady, tak vyapdal další průběh. Bobo další šanci neproměnil. V 65.minutě Emre centroval do vápna a Crespo, nový hrdina Interu, hlavou usměrňil balón k tyči. Lyonský brankář evidentně zaspal a Inter vedl 3-2! O pět minut později Toldo zněškodnil Vairellesovi střelu z 25 metrů.

V 71.minut poslal Cúper na hřiště za Conceicaa defenzivního Adaniho ve snaze ubránit vítězství. Tento tah se mu moc nepovedel. O chvíli později Sonny Andersson znovu ve strhujíccí bitvě vyrovnal. Domácí zahrávali trestný kop a zničehonic stálo před poloprázdnou bránou snad kvarteto hráčů v červeném. Lyonu vyrovnání zvedlo sebevědomí a znovu zatlačilo Inter do obrany.

Pět minut před koncem bylo jasné, že oba dva týmy chtějí vyhrát. Ke konci pak už útočil jen Inter. Morfeo hlavičkoval v dobré pozici nad. Ve třech minutách nastavení branka nepadla a zápas tak skončil smírně 3:3. V druhém duelu skupiny D překvapivě remizova Ajax doma s Rosenborgem 1:1. V tabulce se tak nic nezměnilo, vede Lyon s dvoubodovým náskokem před Interem a Ajaxem.

"Skupina je nadále otevřená a to je rozhodujécí. Bylo to velmi zajímavé utkání. Když vedeme 3-2 je samozřejmostí zápas dotáhnout do vítězného konce, to se nepovedlo," prohlásil Cúper. Crespo byl spokojen s předvedenou hrou. "Hráli jsme dobře nejenom v útoku. Jsem velmi rád za moje dva góly, teď nemusíme tolik kalkulovat s ostatními zápasy. Vše záleží jen na nás."