Venku30.000
    Nejvíce
    Doma66.134
    Venku30.000
    91' Nakamura p. - 6' Vieri, 93' Recoba
    Žluté karty: Savoldi, Mamede - Vivas
    Vyloučen:
    Střely na bránu:
    Rohy: 2-1
    Diváci: 30.000
    Rozhodčí: Rodomonti

Inter (4-4-2) Toldo, Zanetti, Cannavaro, Materazzi, Coco, Okan (70' Vivas), Di Biagio, Almeyda, Morfeo (66' Dalmat), Recoba, Vieri (64' Crespo). (12 Fontana, 2 Cordoba, 15 Adani, 26 Pasquale). Trenér: Cúper

Reggina (3-4-1-2): Castellazzi, Franceschini, Vargas (60' Leon), Pierini, Jiranek, Paredes (70' Mamede), Mozart, Morabito, Nakamura, Di Michele, Savoldi (59' Rastelli). (1 Belardi, 3 Falsini, 4 Cirillo, 27 Bogdani). Trenér: Mutti.

S velkým štěstím dokázal Inter i ve druhém zápase italské ligy vyhrát. Jak Inter skončil loni, tak i začal letos, tedy nic moc. Ve druhém kole dokázal porazit na vlastním stadionu AC Turín jen 1:0 a teď vyhrál v Reggině také jen o jeden gól a to ho ještě dal v posledních minutách zápasu.

Na stadionu Granilla v Reggiu Emilia dostal nerazzurri do vedení tradiční střelec Christian Vieri již v šesté minutě. Krásnou přihrávkou ho našel Marco Materazi a Bobo z voleje pravačkou nedal Castellazzimu v bráně žádnou šanci chytit jeho střelu. Další gól ale ne a ne přijít, šancí přitom bylo v druhé půli, jako již tradičně, více než dost. V 63.minutě se po přihrávce Vieriho dostal do největší Turek Buruk Okan, z výhodné pozice ale neskóroval. V 70.minutě asi došly nervy i trenéru Cúperovi a vystřídal Okana defenzivním Vivasem ve snaze ubránit vítězství. V další šanci šel Almeyda sám na Castellaziho, ten však jeho pokus zlikvidoval nohama. V 80.minutě po prvé výrazně zahrozili také domácí. Leon z přímého kopu vystrašil Tolda.

O hubené vedení přišel Inter v 90.minutě z penalty. A znovu byl u toho nešťastný Fabio Cannavaro, který v Trondheimu viděl červenou kartu. Po jeho zákroku na Rastelliho odpískal rozhodčí Rodomonti pokutový kop a Japonec Nakamura vyrovnal. Odpověď Interu byla blesklurychlá. Již v nastaveném čase 100 sekund od vyrovnávajícího gólu našel hrdina z Norska Crespo Alvara Recobu a ten svojí pověstnou levačkou rozhodl o třech bodech. Nezabránila mu v tom ani obrana vedená Martinem Jiránkem.

Jako první po zápase promluvil s novináři Recoba. "Po jejich vyrovnání jsme se vysunuli dopředu. Je mi líto Regginy, která hrála fantasticky. Využili jsme jejich nekoncetrovanosti po vyrovnávající brance. Hráli jsme dobře celých devadesát minut. Nemohli jsme přijít o vše během nastavení."