Doma66.346
    Venku19.833
    Doma76.166
    Venku30.000
    59' Vieri, 65' Recoba
    Žluté karty: Rossi, Allegretti, Pecchia, Padalino
    Vyloučen:
    Střely na bránu:
    Rohy: 6-3
    Diváci: 14.000
    Rozhodčí: Collina

Inter (4-3-3) : Toldo 6, J. Zanetti 6, Cordoba 6, Cannavaro 6 (47' Adani 6.5), Pasquale 5.5 (73' Coco), Conceicao 6.5, Almeyda 6, Emre 6, Vieri 7, Crespo 5 (58' Morfeo 7), Recoba 6.5. (12 Fontana, 24 Gamarra, 31 Vivas, 21 Beati). Trenér: Cúper

Como (3-5-1): Brunner 6, Tomas 6, Padalino 5.5, Brevi 5.5, Stellini 6, Binotto 6.5 (66' Music 6), Cauet 6.5, Allegretti 6, Pecchia 5.5 (66' Carbone 6), Rossi 6 (75' Corrent Sv), Godeas 5. (1 Ferron, 2 Gregori, 9 Bjelanovic, 32 De Cesare). Trenér: Dominissini

Inter i nadále zůstává v Serii A neporažen. V osmém kole dokázal vyhrát 2:0 nad nováčkem Como. Svoji sedmou letošní trefu si připsal Christian Vieri. Spolu s ním se jednou trefili i jeho kolegové na špici tabulky střelců Totti, Inzaghi a Del Piero. Druhou branku Interu vstřelil krásnou ranou levačkou Alvaro Recoba.

Trenér Hector Cúper poslal na hřiště oblíbenou sestavu s minimem změn. V obraně dostal tentokrát ve středu před Materazzim přednost Ivan Cordoba a na levo místo Coca nastoupil mladý Pasquale. V záloze musel hrát místo distancovaného Di Biagia Almeyda. Argentinský kouč se znovu uchýlil k rozestavení 4-3-3, které týmu velmi vyhovovalo v Rosenborgu. Emre tak dostal více prostoru pro svoje myšlenky a Recoba byl rád za místo v útoku. Jeho branka je toho důkazem.

Na Inter se na Sinigagliho stadion přišlo podívat 14 tisíc fanoušků. Como začalo agresivně a Collina za první půli stihl třem domácím hráčům ukázat žlutou kartu za fauly na útočníky nerazzurri. Největší šanci měl Bobo v nastaveném čase.

V 58.minutě centroval Morfeo do pokutového území. Brankář vyrazil míč ke Conceicaovi, který ho poslal zpět do vápna na Vieriho a ten se do sítě trefil levou nohou! O šest minut později přišel úžasný moment. Recoby si obhodil obránce a poslal nádhernou technickou střelu, která se zatočila přesně do růžku Brunnerovi brány 0-2.

Sedm měsíců čekal Inter na výhru na hřišti soupeře bez obdržené branky. Naposledy se mu to povedlo na jaře 30.března, kdy vyhrál 1:0 ve Florencii. Nadále trvá dvacetizápasová šňůra zápasů, v kterých Inter vstřelil aspoň jeden gól. Ta začala po 21.kole loňské sezony, když Inter remizoval s AC Turín 0:0. Inter nadále zůstává na prvním místě Serie A s náskokem tří bodů před AC Milán, které nad Regginou také vyhrálo 2:0.