Doma62.391
    Venku37.135
    Doma76.166
    Venku78.843
    3' Vieri, 13' Vieri, 58' Vieri, 84' Vieri
    Žluté karty: Di Biagio, Conceicao - Petruzzi, Schopp
    Držení míče: 30' - 28'
    Střely na bránu: 7-4
    Rohy: 6-5
    Diváci: 55.000
    Rozhodčí: Pellegrino

Inter (4-4-2) : Toldo; J. Zanetti, Cordoba, Cannavaro, Coco (37' Pasquale); Okan (77' Dalmat), Di Biagio, Emre, Morfeo (19' Conceicao); Vieri, Crespo. (Fontana, Gamarra, Almeyda, Recoba). Trenér: Cúper

Brescia (4-4-2): Sereni; Martinez, Petruzzi, Mareco (76' Stankevicius), Seric; Schopp (46' Guana), Filippini, Appiah, Bachini; Baggio, Tare (76' Alberti). (Micillo, Correa, Pisano, Del Nero). Trenér: Mazzone

Inter Milán si po třech zápasech bez vítězství spravil chuť na Brescii. Na San Siru ji porazil 4:0, přičemž všechnyjeho góly vstřelil Chrsitian Vieri! Inter tak podruhé za sebou vyhrál a vstřelil čtyři branky. Bobo se díky těmto trefám dostal na první místo tabulky střelců. Ve dvanácti zápasech dal dvanáct gólů. Ostatní topstřelci mají o čtyři branky méně.

Vieri rozvlnil síť poprvé již ve třetí minutě. Po přihrávce Crespa unikl obraně a prostřelil brankáře Sereniho. Srníček neseděl ani na lavičce náhradníků. O deset minut později vybuchlo San Siro nadšením podruhé. Bobo se tentokrát trefil hlavou po Emreho rohovém kopu.

Trenér Cúper si radost moc dlouho nevychutnával. Nejprve Bachini udeřil loktem Okana, turecký záložník zůstal naštěstí nezraněn. V 19.minutě se zranil Domenico Morfeo, ten by měl mít jen svalové zranění. Chvíli na to utržil Javier Zanetti tržnou ránu na levé ruce, v zápase přesto pokračoval a v 37. se zranil Francesco Coco. Přičemž zranění levého beka vypadá jako vážné. V případě, že by se to potvrdilo, by měl Cúper velké starosti se složením sestavy pro příští zápasy. Opakovala by se vlastně situace z loňska, kdy jednu chvíli neměl na tento post ani jednoho hráče. Část sezony tak musel na tomto místě odehrát záložník Vratislav Greško. Vivas je zraněný, tak zbývá jen mladý Giovanne Pasquale.

Ještě do přestávky mohl za hosty snížit Markus Schopp, ale přestřelil. Vieri dokončil svůj hattrick v 58.minutě po přihrávce Luigi Di Biagia. Do šance se dostal i Hernan Crespo, svojí třetí ligovou branku neda. Pouze dokázal, že jeho doménou je Liga mistrů, v lize vládne Bobo. Čtvrtý gól přidal italský reprezentant z halfvoleje chvíli před koncem. Pak měl ještě obrovskou šanci Sergio Conceiaco, jenže tak dlouho váhal až prováhal... Za Brescci měl pár šancí i Roberto Baggio, proti svému bývalému klubu neskóroval.

Jen lavičce zůstal po celý zápas El Chino. Jak se trenér Cúper vyjádřil, považuje Recobu (on to taky tak chce) za útočníku. Nechce ho tedy strkat na křídlo, či staženého útočníka nebo dokonce záložníka. V zápase s Brescií se rozhodl hrát osvědčeným systémem 4-4-2 a na Recobu prostě nezbylo místo. V případě absence Dalmata mluví argentinský kouč jasně: "Potřebuje si odpočinout po stránce psychické. Nejsem psycholog, ale pauza tří zápasů by mu měl pomoci a já doufám, že nejméně 80% jeho problémů se ztratí."

Na první příčku se před večerním šlágrem AS Řím - Juve dostalo Lazio. Po skvělém výkonu Inter dohnal AC Milán, který jen remizoval v Empoli, a je zatím třetí vinou horšího skóre.