Doma61.141
    Venku35.843
    Doma76.166
    Venku78.843
    64' Batistuta, 65' Vieri, 67' Vieri
    Rozhodčí: Gabriele

Inter (4-4-2) : Toldo 6, J.Zanetti 5.5, Cannavaro 6.5, Gamarra 6, Pasquale 6.5 (87' Coco), Dalmat 6, Di Biagio 5 (59' Guly 6), C.Zanetti 6, Morfeo 5, Batistuta 6, Vieri 7 (68' Kallon 6). (12 Fontana, 31 Vivas, 77 Coco, 30 Martins, 7 Conceicao). Trenér: Cúper

Piacenza (4-4-2): Orlandoni 6, Cristante 6, Lamacchi 5.5, Mangone 6.5, Tosto 6, Marchionni 6.5, Maresca 7 (77' Ferrarese), Baiocco 6.5, Gurenko 5.5 (77' Cois), De Cesare 5 (70' Patrascu), Hubner 6. (12 Franzone, 25 Abbate, 9 Campagnaro, 23 Zerbini).Trenér: Cagni 6

Inter Milán porazil Piacenzu 3:1. Všechny góly domácích padly mezi 64. a 67.minutou. Poprvé se v dresu Inter trefil Gabriel Batistuta, další dvě branky vstřelil Christian Vieri. Bobo je k nezastavaní (v lize) a na kontě má již 21 branek. V 81.minutě neproměnil Mohammed Kallon penaltu. Piacenza snížila až v poslední minutě zásluhou Daria Hubnera. Inter tak přišel o zajímavou šňůru zápasů. V předchozích pěti zápasech za sebou nedostal v lize na San Siru ani jeden gól a navíc je všechny vyrhál s celkovým skóre 13:0. Celkově nebyla milánská branka pokořena 575 minut. Inter ale stejně vyhrál.

K zápasu nemohl nastoupit Alvaro Recobam, neboť ho schvátila chřipka.

Piacenza přijela do Milána bránit a spoléhat se na brejky. To se ji málem vyplatilo již v 9.minutě. Toldo s přehledem chytil Marchionniho a chvíli před tím i střelu z přímáku v podání Tosta. Inter se snažil hlavně zásluho Vieriho a Batistuty, ani jeden z nich ale branku pořádně neohrozil. Až v 18.minutě pálil snad z osmi metrů Bobo a gólman hostí Orlandoni se zaskvěl. Ve velké šanci byl také Hubner, naštěstí nedal. Batigól po přihrávce Dalmata střílel také vedle. Teprve po dvaceti minutách hry Inter ovládl hru a útočil. Skvěle hrál hlavně Dalmat, který posílal do šancí své spoluhráče. V jedné z nich zklamal Morfeo, hlavou poslal míč mimo. V 34.minutě mohl Inter otevřít skóre. Po přihrávce Cristiana Zanettiho hlavičkoval Batigól, jeho pokus zázračně vytáhl Orlandini a Vieri z dorážky jen těsně minul. Ve 41.minutě dali o sobě vědět znovu hosté. Toldo chytil Marescovu střelu. V nastaveném čase vyrobil hrubku Dalmat, dřív než ji však stačil potrestat Tosto, zastavil ho Cannavaro.

Na začátku druhé půli po další dobré akci pálil po přihrávce Batistuty Di Biagio těsně mimo tyče. Následně pronikl do pokutového území přes Famarru a Cannavara Hubner, zastavil ho až Toldo. V 54.minutě střílel nebezpečně i Cristiano Zanetti. O minutu později ve vápně upadl Vieri, penalta odpískána nebylo a nikdo ani neprotestoval. Piacenza zahrozila Marescou a znovu se předvedl Toldo. Stále trval stav 0-0 a nikdo se nevzdával. V 64.minutě se konečně prosadili nerazzurri. Gabriel Omar Batistuta tečoval Dalmatovu střelu a vstřelil tak svůj první černomodrý gól. O minutu později střílel Vieri z rohu pokutového území ke vzdálenější tyči a Inter vedl 2:0. Drtivá chvilka pro Piacenzu neskončila. Do čtyř minut od prvního gólu přidal Bobo další zásah. K míči se dostal po akci Morfea a vstřelil svůj 21.gól. Minutu na to je nejlepší střelec Serie A vystřídal Kallon. Piacenza se stále pokoušela skórovat. Nebezpečný byl hlavně Dario Hubner. Jeho dalekonosnou střelu elegantně chytil Francesco Toldo. V 80.minutě byl Kallon ve vápně sražen a kopala se penalta. Rodák ze Sierra Leone se neřídil nepsaného pravidla, že pokud je faulován, neměl by penaltu kopat, vzal si míč a přestřelil... Minutu před koncem přeloboval Tolda aktivní Dario Hubner a upravil na konečných 3:1 pro Inter.