Doma61.141
    Venku37.639
    Doma76.166
    Venku78.843
    5' Guly (vl.), 34' Nedvěd, 82' Camoranesi
    Rozhodčí: Paparesta

Inter (4-4-2) : 1 Toldo; 4 J. Zanetti, 13 Cannavaro, 23 Materazzi, 2 Cordoba; 11 Gulielminpietro (46' 22 Okan), 5 Emre, 6 C. Zanetti, 20 Recoba, 32 Vieri, 19 Batistuta. (12 Fontana, 7 Conceiçao, 14 Di Biagio, 24 Gamarra, 26 Pasquale, 77 Coco). Trenér: Cúper

Juventus (4-4-2): 1 Buffon; 21 Thuram, 2 Ferrara (46' 13 Iuliano), 4 Montero, 19 Zambrotta; 3 Tacchinardi, 26 Davids; 16 Camoranesi (86' 5 Tudor), 11 Nedved, 18 Di Vaio (79' 7 Pessotto); 17 Trezeguet. (12 Chimenti, 8 Conte, 9 Salas, 25 Zalayeta). Trenér: Lippi

Trenér Cúper vyslal na trávník celkem očekávanou jedenáctku i s uzdraveným Emrem místo Gigiho Di Biagia. Na lévého beka se jako již tradičně přesunul Ivan Cordoba a ve středu obrany tak uvolnil místo Marcu Materazzimu. Na právé straně zálohy dostal přednost před Okanem a Conceicaem Andreas Guglielminpietro. Byl to však právě tento Argentinec, který již v páté minutě překonal vlastního gólmana a poslal bianconeri do vedení. Inter se dostal od úvodních minut pod tlak. Pavel Nedvěd vyslal z přímáku na Tolda dělovku, ten míč jen vyrazil před sebe a od Gulyho se odrazil do sítě...

Za odměnu dostal Pavel Nedvěd od Marca Materazziho dárek a po tvrdém střetu před pokutovým územím černomodrých si vyžádal ošetření. Inter na branku domácích odpověděl tvrdou ranou Gabriela Batistuty, bohužel šla mimo. Chvíli na to poslal Materazzi balón na Boba, který typicky z voleje vystřelil. Jeho střelu Buffon s přehledem chytil. Juventusu jedna vstřelená branka nestačila. Di Vaio pálil z 15 metrů nad. Další střelu vyslal na Tolda i David Trezeguet. Za Inter se předváděl hlavně Alvaro Recoba, který měl s vědomím třízápasového distancu v Lize mistrů velkou chuť do hry. Po jeho sólu z vlastní poloviny mu na poslední chvíli uvnitř pokutového území Juventusu odkopnul míč reprezentační kolega Montero. Ve 35.minutě se radoval stadion Delle Alpi podruhé. Thuram přihrál Pavlu Nedvědovi a ten střelou z dvaceti metrů ke vzdálenější tyči překonal Francesca Tolda. Díky, Pavle :( Škoda, že ho Materazzi nevyřadil ze hry...

Ve 42.minutě fauloval Tecchinardi Recobu. Sám El Chino přímák rozehrál na Cristiana Zanettiho. Jeho střelu Buffon v pohodě chytil. O minutu později našel Bobo Recobu ve vápně, El Chino se dostal ke střele, jenže mířil přímo doprostřed, kde stál Buffonek. Skončil první poločas a Inter prohrával 0:2.

Po přestávce vystřídal Cúper Gulyho a nahradil ho Burukem Okanem. V 58.minutě poslal Recoba centr do vápna, Batigól ani Vieri na míč nedosáhli a Okan střílel vedle. Juventus zahrozil z brejku, Nedvědovu střelu zlikvidoval Toldo. V 68.minutě se dostal Inter do tlaku. Nejprve po centru Cordoby hlavičkoval Batistuta vedle a o moment později poslal Vieri hlavičku přímo na Buffona. Inter se za celou druhou p;li na nic nezmohl. Pavel Nedvěd si dělal, co chtěl a v 83.minutě našel ve vápně neobsazeného Camoranesiho, který zvýšil na 3:0.