Doma62.978
    Venku35.292
    Doma76.660
    Venku78.843
    36' Kallon - 63' Mutu
    Žluté karty: Cordoba, C.Zanetti, Gamarra - P.Cannavaro, Bonera.
    Vyloučen:
    Střely na bránu: 6 - 7
    Držení míče: 35:46 - 22:13
    Rohy: 7 - 4
    Diváci: 60.000
    Rozhodčí: Nicola Giovanni Ayroldi

INTER (4-4-2): Toldo; Vivas, Gamarra, Cordoba, Pasquale; Conceiçao (71' Materazzi), C. Zanetti, Dalmat, Guly (45' J. Zanetti); Kallon, Martins (79' Crespo). (Fontana, Morfeo, Cannavaro, Di Biagio) Trenér: Cúper

AC Parma (4-4-2): Frey; Bonera, Ferrari, P. Cannavaro, Junior; Nakata, Brighi (67' Lamouchi), Barone, Filippini; Mutu (81' Gilardino), Adriano. (Taffarel, Porcari, Oyola, Rosina, Gilardino, Pierini.) Trenér: Prandelli.

Cordoba

Inter Milán potřetí za sebou remizoval 1:1, když po poločase vedl 1:0. Navíc nerazzurri již čtvrtý zápas za sebou na domácím stadionu v lize nevyhráli. Z vedoucí trojice Serie A nevyhrál ani Juventus a AC Milán. Juve remizoval s Perugii 2:2 a i to mu stačilo k obhájení loňského titulu. Scudetto tak slaví Bianconeri dvě kola před koncem. AC Milán podle očekávání zaváhal v Brescii, prohrál 0:1.

Argentinský kouč Hector Raul Cúper zabalil ligu již minulý víkend a soustředí se hlavně na Ligu mistrů. Přesto však vyhlašuje, že i druhé místo zajišťující přímou účast v Lize mistrů pro příští sezonu je pro Inter důležité. Na trávník poslal jedenáctku hráčů, z kterých většina moc šancí z různých důvodů letos nedostala. V porovnání se sestavou proti AC Milán se tato lišila hned na osmi místech. Znovu hráli jen Toldo, Corodba a Conceicao. V průběhu zápasu dostali šanci ještě Crespo, Martins a Javier Zanetti. Tým hrál v rozestavění 4-4-2. V obraně Vivas, Gamarra, Cordoba a Pasquale. Tvořit hru měl Dalmat. Hrál také Guly a Cristiano Zanetti. Na svůj oblíbený post pravého záložníka se vrátil Serghi Conceicao. Svoji premiéru si v útoku zkusili Kallon s Martinsem. Oba hráči tmavé pleti si spolu v útoku zahráli vůbec poprvé. Mohammed Kallon vstřelil svoji již čtvrtou branku, přitom hrál teprve podruhé letos v základní jedenáctce. Hernan Crespo má na kontě jen o jeden gól více a to hrál o osm zápasů víc.

Jediný gól Interu před 30 tisíci diváky vstřelil ve 36.minutě Mohammed Kallon. Pro něj to byla čtvrtá trefa ze sedmi ligových startů. Ještě před tím zahrozil za Parmu Adriano. Fotbalista patřící napůl oboum klubům, nastřelil ve 20.minutě břevno. Šanci měl v prvním poločase i Obefami Martins, nastřelil břevno. Jeho druhý ligový gól mohl přidat i v 61.minutě. Jeho střela jen těsně miula Freyovu levou tyč. O dvě minuty později se dočkali hosté. V 63.minutě vyrovnal bývalý Interista Adrian Mutu. Adriano utekl po čáře a ve vápně našel rumuského střelce, který se nemýlil. Pár minut před oncem nastřelil Boneru z Parmy další břevno.

Velmi zajimává na poměry Interu je statistika držení míče. Celých 62% času ho měli na kopačkách domácí hráči! O třináct minut víc než Parma. Paradoxně jim to ale nebylo k ničemu. Parma si odbvezla bod a na střely na bránu dokonce vyhrála 7:6. Inter je v tabulce nadále druhý, před třetím AC zvýšil náskok na tři body. Čtvrté Lazio ztrací ztrací na třetí příčku už jen bod.