Diváci:
    Rozhodčí: Farina

INTER (3-4-3): Fontana 6.5, Cordoba 5, Adani 6, Gamarra 5, Helveg 5.5, Farinos 5 (46' Lamouchi 6), Almeyda 6, Zanetti 6, Cruz 5.5 (69' Karagounis 6), Martins 7, Van Der Meyde 6 (79' Eliakwu 6) (1 Toldo, 26 Pasquale, 31 Brechet, 22 Okan). Trenér: Zaccheroni 5

Udinese (3-4-2-1): Renard 6, Bertotto 6.5, Kroldrup 6.5, Felipe 5, Alberto 5 (46' Muntari 6.5), Pizarro 6.5 (74' Gutierrez 5.5), Pazienza 6 (90' Rossitto), Pieri 5.5, Jankulovski 7, Jorgensen 7, Fava 6 (1 De Sanctis, 35 Politti, 33 Buonocunto, 34 Lestani). Trenér: Spalletti 6.5.

V prvním duelu čtvrtfinále Italského poháru remizoval Inter v Udine 0:0. Zápas se hrál před osmi tisícovkami diváků až od 21 hodin. O tom, kdo postoupí mezi nejlepší čtyři týmy, se tak bude rozhodovat v odvetě, která je na programu za týden ve středu 21.ledna od 17.30 na San Siru.

Poprvé se v dresu černomodrých představil Eliakwu. Další nigerijský útočník tmavé pleti je ještě o něco málo mladší než Oba Martins a dokonce je prý ještě rychlejší a talentovanější. Isah Eliakwu, kterému se přezdívá Aly, se narodil bez tří dnů přesně o rok dříve než jeho spoluhráč a to 25.října 1982. Měří 172 cm a váží 73kg. V tomto směru má o 2 centimetry a 3 kila více než Oba. Na dresu nosí číslo 33.

Zaccheroni poslal na trávník kombinovaou základní jedenáctku. K tradičním oporám Cordobovi, Adanimu, Zanettimu, Cruzovi a Martinsovi přidal pár náhradníků a hráče, kteří se zotavují po zranění. V brance dostal šanci Alberto Fontana, v obraně Carlos Gamarra. V záloze si zahrál Helveg, Farinos, Lamouchi a v útoku Andy Van Der Meyde.

První poločas byl vyrovnaný. Domácí hrozili střelami z dálky, aktivní byl v tomot směru hlavně Marek Jankulovski, ale gólman Fontana vše pochytal. Na druhé straně hrozili hlavně Oba Martins a Andy Van Der Meyde. V 8.minutě byl tento Holanďan jasně faulován v pokutovém území, sudí Farina však nic neviděl. Ke konci poločasu pak Andy střílel jen těsně vedle. Julio Cruz byl stejně jako v zápase s Parmou, téměř neviditelný, takže ho v 70.minutě vystřídal Řek Karagounis.

V druhém poločase ke změně ve skóre nedošlo. Za zmínku stojí jen již avizovaný start Eliakwua, který si skvěle rozumněl se svým kamarádem Martinsem. Oba se pak nechali nachytat do ofsajdové pasti.