Žluté karty: Cufre', Delli Carri, D'aversa - Helveg
    Rozhodčí: Paparesta

INTER (4-4-2): Toldo 6.5, J.Zanetti 6, Cannavaro 6, Materazzi 6, Helveg, Luciano 5 (57' Adani 5.5), C. Zanetti 6, Lamouchi 5.5, Van Der Meyde 6.5 (74' Emre), Kallon 5.5 (57' Martins 5.5), Cruz 5.5. (12 Fontana, 2 Cordoba, 26 Pasquale, 22 Okan). Trenér: Cúper

Siena (4-4-2): Rossi 6, Cirillo 5.5 (66' Rubino 6), Delli Carri 6, Mignani 6, Cufre' 6, Taddei 6, D'aversa 6, Ardito 5.5, Guigou 6, Lazetic 5,5 (53' Ventola 6), Chiesa 6. (14 Fortin, 18 Foglio, 8 Argilli, 12 Arano, 33 Menegazzo). Trenér: Papadopulo 6

Luciano, Van der Meyde a Materazzi

Inter vyhrál i v druhém zápase Serie A. Na hřišti nováčka Sieny zvítězil těsně 1:0. Svoji druhou branku v sezoně vstřelil hlavou Materazzi po přímáku Andy Van Der Meydeho. Podle známkování hráčů to Interu směrem dopředu zřejmě moc nešlo. Bezchybně pracovala jen obrana v čele s Toldem, který i ve druhém zápase udržel čisté konto.

Trenér Cúper udělal oproti zápasu s Modenou pár nucených i nevynucených změn. V obraně nastoupil na pravé straně místo Ivana Cordoby dánský reprezentant Thomas Helveg. Cordoba zůstal po celý zápas pouze na lavičce. V záloze došlo také k jedné změně. Místo Emreho nastoupil od záčátku Sabri Lamouchi, který v létě přišel z Parmy. Emremu se až tak moc v předcházejícím zápase nedařilo a navíc hrál v týdnu za reprezentaci. Nakonec si zahrál 15 minut, vystřídal Van Der Meydeho. Na pravé straně dostal i přes nepovedený výkon proti Modeně znovu důvěru Luciano. A znovu toho mocnepředvedl. V 56.minutě ho střídal Adani. Góly měli dávat tentokrát Mohammed Kallon a Julio Cruz. Vieri je zraněný a Martins dostal příležitost až v druhém poločase.

Inter začal utkání aktivně. Hodně o sobě dával vědět Andy Van Der Meyde, který zahrával i rohové kopy. Po jednom z nich šla Lucianova hlavička těsně vedle. Po pár minutách poslal Luciano dlouhý aut do vápna a Cristiano Zanetti jen těsně z voleje přestřelil. Inter byl jasně lepší a jen smůla mu bránila ve vstřelení gólu. Ve 14.minutě pálil z voleje Luciano, Cruz hlavou míč jen líznul a Rossi v brance Sieny předvedl excelentní zákrok. V nastaveném čase nastřelila Siena břevno...

Nepovedené pokusy domácích likvidoval s přehledem Toldo. V 23.minutě fauloval Lamouchi D'Aversu a rozhodčí mu po ostrém zákroku musel domluvit. Siena to zkoušela z brejků. Chiesa proti Cannavarovi neuspěl. Ve 29.minutě Inter skóroval. Přímák rozehrál Andy Van Der Meyde, Marco Materazzi hlavičkoval a obránce domácích Cufré si míč srazil do vlastní sítě. Materazzi tak přidal po gólu proti Modeně další kousek do své sbírky. Možná se rovzpomene na staré časy a těch gólů bude ještě více. Poločas skončil 0:1.

Deset minut po přestávce se na hřišti v dresu domácích objevil i Nicola Ventola, kterého vedení Interu poslalo do Sieny na hostování. Chvilku poté, pronikl do vápna soupeře Cruz, ale zpětnou přihrávkou nikoho nenašel. V 53.minutě hlavičkoval stejný hráč. Rossi chytil. Z přímáku vystrašil Tolda Chiesa. Jeho kolega Rubino střílel v další šanci jen těsně nad. Domácí se začali osmělovat a Inter měl potíže. V 92.minutě měli nerazzurri obrovské štěstí. Delli Carri střílel jen do břevna a Inter těsné vedení již nepustil.

V druhém kole vyhrálo znovu i AS Řím, Lazio a AC Milán.