Doma59.863
    Venku31.693
    Doma75.831
    Venku58.700
    41' Makinwa - 11' Recoba
    Rozhodčí: Collina

INTER (3-4-3): Toldo 6.5, Cordoba 6, Adani 6, Cannavaro 5.5, Helveg 5.5 (42' Pasquale 5), Lamouchi 5.5, Farinos 5.5, Zanetti 6, Recoba 6, Martins 5.5 (46' Adriano 5.5), Van Der Meyde 5 (70' Karagounis 6). (12 Fontana, 24 Gamarra, 22 Okan, 9 Cruz). Trenér: Zaccheroni 5.5

Modena (4-5-1): Ballotta 6, Pivotto 6 (32' Pavan 6), Cevoli 6, Grandoni 6, Campedelli 6, Marasco 6.5, Milanetto 6.5, Domizzi 6.5 (78' Music), Balestri 6, Makinwa 7 (82' Marazzina), Vignaroli 6. (13 Zancope', 4 Ponzo, 14 Allegretti, 77 Scoponi). Trenér: Alberto Malesani 6.5.

Inter i nadále pokračuje ve "zdařilých" výkonech. V 18.kole, v kterém byly na programu odvety kola prvního, jen remizoval na hřišti Modeny. Znamená to, že již po třetí v řadě nedokázal v lize zvítězit. Za posledních pět zápasů získal jen čtyři body z patnácti možných. Dalších zápasech zaváhal vedoucí Řím a jen remizoval s Udinese, zatímco AC Milán roznesl Anconu 5:0.

Zaccheroni měl po nekonečných vyjednáváních konečně k dispozici i brazilskou superstar - Adriana. Ani útočník, který v týdnu posílil tým z Parmy, však nerazzurri nespasil. Autor osmi ligových gólů, které vstřelil hlavně před svým zraněním na začátku sezóny, si zahrál celý druhý poločas. Od vybrakované zálohy neodstal ani jednu gólovou nahrávku. Kvůli trestu chyběl Emre, zranění vyřadilo Cristiana Zanetti, Matiasa Almeydu a Kilyho Gonzalese. V obraně ze stejného důvodu chyběl i Marco Materazzi.

Inter se ujal vedení brzkým gólem Alvara Recoby. Po centru pronikl do vápna a z otčky prostřelil Ballottu mezi nohama. V další šanci byl Oba Martins ale střílel jen těsně vedle. Ve 26.minutě zahrál rukou Cannavaro a kopala penalta. Toldo ji Milanettovi vykopl nohama! Pak přišli na řadu přímáky. Ani jeden gólem neskončil. Ballotta Recobův pokus chytil a na druhé straně pálil Domizzi a skvělým zákrokem se blýskl znovu Francesco Toldo. Čisté konto do přestávky ale neudržel. Pár minut před ní ho překonal další 20-letý nigerijský talent Makinwa. Interu totálně zkolaboval ofsajd systém. Zatímco Vignaroli byl v ofsajdu obrana přestala hrát a neofsajdový Makinwa pohodlně přeloboval Tolda. Makinwa zahrozil i po přestávce jeho střelu z úhlu kryl Toldo. V 63.minutě si míč k přímému volnému kopu postavil Adriano. Jeho přízemní střelu z 35 metrů zastavil Ballotta. Další nebezpečnou střelu vyslali domácí. Marascovi radost překonal znovu Toldo. Inter oplatil Adrianem, jeho průnik zastail až Ballotta. V 94.minutě zastavil další akci Interu znovu gólman domácích. Po přímáku Recoby z levé strany hlavičkoval Farinos.