Rozhodčí: De Santis

INTER (3-5-2): Toldo 6.5, Gamarra 6, Adani 6, Cannavaro 6 (58' Brechet 5.5), J. Zanetti 6, Lamouchi 5.5, Stankovic 6.5, Karagounis 6.5, Kily Gonzales 6 (83' Recoba), Adriano 5 (70' Martins 6.5), Vieri 6. (12 Fontana, 26 Pasquale, 22 Okan, 7 Van Der Meyde). Trenér: Zaccheroni 6

Chievo (4-4-2): archegiani 7, Moro 6, Barzagli 6, D'Anna 6.5, Lanna 6, Semioli 6 (79' Morrone), Perrotta 6, Baronio 6.5, Santana 5.5 (67' Malago' 6), Pellissier 5.5 (63' Sculli 6), Cossato 5. (76 Frezzolini, 14 Sala, 80 Bonomi, 11 Amauri). Trenér:Del Neri 6.5.

Karagounis

Černá série pokračuje. Již pojedenácté v řadě se nemohli hráči Interu Milán radovat z výhry. Po další bezbrankové remíze si připsali jen bod, na San Siru neporazili ani Chievo Verona. Tým, který je v herní krizi, nemá momentálně štěstí ani v ostatních věcech. Hned šest hráčů nemohlo v nedělním zápase nastoupit kvůli trestu. Kallon pyká za doping, Materazzi za napadení protihráče, Cordoba za červenou kartu a Helveg, Farinos a C. Zanetti za žluté karty. Původně měl pykat jěště i Stankovič. Navíc pár hráčů je nadále zraněných.

Dá se říct, že se nerazzurri odrazili o de dna. Zatímco v minulém domácím zápase zcela zaslouženě prohráli s Brescií a mohli být ještě rádi, že to skončilo jen 1-3, nyní byli po celý zápas jasně lepší. Chievo vsadilo na defenzivu a kromě dvou třech šancí nic nepředvedlo. Ze strany Interu bylo aktivních ve směru dopředu více jedinců. Nikdo se do černého netrefil. Zatímco se útok snů Vieri - Adriano neprosadil, v posledních dnech děravá obrana s chybujícím Toldem během čtyř dní ve dvou zápasech ani jednou neinkasovala.

V první půli zaměstnával obranu soupeře nejvíce Stankovič. Nejprve pálil z trestňáku těsně vedlem, aby pak v ve vyložené šanci ve vápně ale z těřké situace mířil nad. Zahrozil i Bobo. Po přiťuknutí od Adriana střílel těsně vedle. Hostům z Verony se povedla rychlá akce. Po dlouhém lobu z vlastní půlky hřiště šli dva jejich hráči na jednoho černomodrého obránce. Střela se jim však nepovedla a Toldo ji chytil. Největší šanci první půle měl aktivní Karagounis. Řek si nejprve vykoledoval faul a z následného přímáku orazítkoval břevno.

Po změně stran se valil na obranu Chieva jeden útok za druhým. Ke gólu však chyběla přesná muška. Adriano pálil z trestňáku těsně vedle. Bobo ho pak napodobil. Stříleli i další ale bez úspěchu. Na trávník se dostal za Adriana mladý Martins. Ani jeho pokusy ke gólu nevedly. V jedné z šancí přistrčil míč k Vierumi, který ale napálil jednoho z obránců. Možná i do ruky. Inter tak nakonec remizoval 0-0 a vysloužil si znovu pískot. Skalní tifosi proti výkonům týmu dokonce protestestovali a prvních pár minut zápasu, jak je v Itálii zvykem, strávili v útrobách stadionu.