Doma56.115
    Venku35.952
    Doma75.831
    Venku78.334
    42' Bonazzoli vlastní, 92' Adriano
    Rozhodčí: Rodomonti

INTER (3-4-1-2): Toldo 6.5, Cordoba 6.5, Adani 6, Gamarra 6, Zanetti J. 6, Zanetti C. 6, Stankovic 5 (80' Okan), Pasquale 5.5, Recoba 6 (64' Farinos 5.5), Martins 6.5 (86' Cruz), Adriano 5.5. (71 Cordaz, 31 Brechet, 18 Kily Gonzales, 29 Biava). Trenér: Zaccheroni 6

Reggina (4-3-1-2): Belardi 5, Jiranek 6, Torrisi 5.5, Franceschini 6, Mesto 6, Paredes 6, Tedesco 5.5 (64' Mozart 5.5), Comotto 5.5 (56' Falsini 5.5), Cozza 5.5, Bonazzoli 5 (83' Stellone), Di Michele 6.5. (23 Coppola, 18 Sottil, 4 Baiocco, 10 Nakamura). Trenér: Camolese 6.

Cordoba.

Že by znovu nová série? Inter potřetí v řadě vyhrál. Během jednoho týdne nejprve vyhrál v Anconě, v osmifinále Poháru UEFA pak poraazil na San Siru Benficu a nyní znovu na hřišti soupeře v Serii A zdolal Regginu 2:0. Příští víkend ukáže, jak na tom nerazzurri opravdu jsou. Na domácí půdě budou hrát s Juventusem, který na podzim porazili 3:1. V tabulce jsou nyní na šesté příčce. Na čtvrté místo, zatím patřící Laziu Řím a zajišťující vstup do Ligy mistrů, ztrácejí bod.

Vítězství se nerodilo snadno. Domácí se trefili mezi tyče osmkrát, ani jednou však z toho gól nebyl. Hráči Interu vystřelili na bránu jen dvakrát z toho jednou gólově. Druhý gól si Reggina dala sama. Začátek zápasu patřil domácím. Inter se na dostřel dostal až v patnácté minutě. Pasqualův centr skončil v náruči gólmana Belardiho. Na druhé straně zahrozil z brejku Mesto, zastavil ho až skvělým zákrokem Gamarra. Inter odpověděl rychle. Javier Zanetti přistrčil míč Recobou, který jen těsně minul bránu. Až kolem 30.minutě začal být Inter aktivnější. Martins, Recoba a Stankovič však nic nevymysleli. Ve 41.minutě zblokoval centr Javiera Zanettiho Jiránek na roh. Recoba ho rozehrál na bližší tyč, kde si Bonazzoli v souboji s Cordobou poslal hlavou míč do vlastní sítě 0-1.

Po přestávce se ukázal i Adriano. Jeho přízemní střela šla těsně vedle. Na druhé straně předvedl super zákrok Pasquale a zabránil Di Michelemu vstřelit gól. ve 63.minutě se nepodvedlo Inter zakončit slušnou akci. Podíleli se na ni Adriano, Javier Zanetti, Recoba a Pasquale. Deset minut po té poslal na Belardiho Stankovič pěknou bombu - roh. V 88.minutě odvrací šanci Regginy Toldo. Po Cozzavě centru hlavičkoval Stellone a Toldo konečky prstů vytáhl střelu nad břevno. V 92.minutě totálně vyhořela obrana domácích a Adriano pohodlně skóroval do prázdné brány 0-2.