Doma56.769
    Venku34.222
    Doma75.831
    Venku78.334
    32' Recoba, 52' Cannavaro, 54' Stankovič, 70' Martins - 69' Bellucci, 77' Bellucci
    Rozhodčí: Tombolini

INTER (3-4-1-2): Toldo 6, Cordoba 6, Adani 6 (66' Brechet 6), F.Cannavaro 6.5, Helveg 6, J.Zanetti 6, Farinos 6.5, Kily Gonzalez 6.5, Stankovic 7, Recoba 6 (45 + 2' Martins 7), Adriano 7 (85' Lamouchi). (12 Fontana, 26 Pasquale, 29 Biava, 9 Cruz). Trenér: Zaccheroni 6.5

Bologna (4-4-2): Pagliuca 6, Gamberini 5 (46' Zaccardo 5), Natali 5.5, Moretti 4, Nervo 5.5, Colucci 5 (46' Bellucci 7), Nakata 6.5, Dalla Bona 5.5, Sussi 5, Signori 5 (69' Locatelli 6), Tare 5.5. (12 Manninger, 31 Meghni, 34 Loviso, 35 Pecchia).Trenér: Mazzone 6.

El Chino

Zbývají čtyři kola do konce Serie A a Inter se probojoval na vytouženou čtvrtou příčku, zajišťující vstupenku do Ligy mistrů. V důležitém zápase porazil FC Bolognu 4:2 a prodloužil tak vítěznou šňůru na 5 zápasů, v každém z nich přitom dal aspoň dvě branky. Díky remíze Parmy s Juventusem přeskočil prvně jmenovaný tým v tabulce. Šesté Lazio ztrácí tři body a nedohraný zápas s AS Řím k dobru.

Inter se ujal na San Siru vdení 1:0 gólem Alvara Recoby po půl hodině hry. Do té doby se Uruguayec skvěle rozuměl s Adrianem a právě brazilský útočník obešel dva protihráče a skvěle naservíroval míč do vápna El Chinovi, který nezaváhal a vstřelil svoji letošní sedmou branku. Poločas však nedohrál. Dvě minuty před koncem se zranil a musel být střídán Martinsem. Druhou branku přidal po přestávce netradičně obránce Fabio Cannavaro. Po rohu Kilyho Gonzalese hlavičkoval do sítě. Hned dvě minuty na to, upravil na rozdíl tří branek Dejan Stankovič. Martins obdržel od Adriana perfektní přihrávku a světe div se, nesobecky nahrál ještě lépe postavenému Stankovičovi. Nejlepší hráč na trávníku Adriano byl k nezastavení. V jedné z jeho mnoha šancí obešel znovu dva hráče hostí a vypálil. Pagliuca jeho pokus zlikvidoval. V 68.minutě hosté snížili. Belluci střílel ke vzdálenější tyči 3-1. Čtvrtý zásah dostala Bologna od Oby Martinse. Odpověď na gól Belluciho mu stačili tři minuty. Mladý nigerijes dostal přihrávku znovu od Adriana, obešel Morettiho a propálil Pagliucu 4-1. Poslední slovo měli znovu Belluci. Po Locatelliho nahrávce střílel přesně z voleje 4:2.

Inter vyhrál na střely v poměru 17-5. Trenér Zaccheroni překvapil tím, že do Vieirho neposadil ani na lavičku. Bobo chyběl i ve středu v zápase s Marseille, kvůli zranění hlavy, kterému mu způsobila hozená láhev z tribuny v Perugii. V příštím kole hostí nerazzurri Lazio v bitvě o vše. Kdo neuspěje, bude mít boj o čtvrtou příčku hodně těžký. Inter má docela těžký los, utká se i s druhým konkurentem. Naštěstí i Parmu přivítá na San Siru. Mezitím si zajede do Lecce a poslední zápas odehraje v Empoli. Lazio po zápase s Interem hostí Regginu, jede do Brescie a Serii A uzavře na Olympijském stadiónu s Modenou. Parma hraje v Reggině, doma s Anconou, na Interu a doma s Udinese.