Venku0.000
    Doma7.000
    Venku

Christian Vieri
    44' Vieri, 79' Recoba, 87' Cruz - 22' Bellucci
    Nejlepší hráč:

INTER (4-4-2) : 12 Fontana, 13 Zé Maria, 11 Mihajlovic, 3 Burdisso, 77 Coco 6, C.Zanetti, 8 Davids, 21 Karagounis, 7 van der Meyde (20 Recoba 72'), 9 Cruz, 32 Vieri (47 Marino 89') (15 Carini, 19 Cambiasso, 23 Materazzi, 24 Gamarra, 26 Pasquale) Trenér: Mancini

Bologna (4-4-2) : 39 Ferron, 3 Gamberini, 4 Amoroso, 5 Petruzzi, 9 Tare (14 Binotto 37), 11 Bellucci (29 Cortesi 74), 13 Loviso, 16 Sussi, 18 Meghni (25 Paonessa 74), 19 Colucci, 30 Nastase (12 Pansera, 28 Pedrelli, 34 Della Rocca, 36 Tedeschi) Trenér: Carlo Mazzone

Bobo

Inter porazil Bolognu v první zápase osmifinále Italského poháru 3:1. Tým oslabený o reprezentanty tak napravil 11 dní starý zápas, v kterém na stejném stadiónu přišel o vedení 2:1 gólem Belluciho tři minuty před koncem.

Hned v 6.minutě napálil Karagounis tyč. Tři minuty na to vstřelil gól z ofsajdu Christian Vieri. Inter měl i další šance, přesto jako tradičně inkasoval. Bellucci dostal dlouhou přihrávku, prošel do šestnáctky a propálil Fontanu. Ve 44.minutě přišlo zasloužené vyrovnání. Na centr Mihajloviče z rohového kopu si nejvýše naskočil Christian Vieri a hlavičkoval přímo do šibenice 1-1.

Druhý poločas pak celý patřil domácím, kteří jasně dominovali a nakonec i po právu konečně vyhráli. V 73.minutě nahradil na trávníku van der Meydeho Alvaro Recoba a hned za pět minut poslal tento Uruguayec nerazzurri do vedení. Gól padl znovu po rohovém kopu. Z pravé strany odcentroval Ze Maria, Burdisso hlavičkoval do země směrem dopředu, kde v lajně stáli před gólmanem hned tři Interisti, kdyby se jeden z obránců Bologni nezapomněl na brankové čáře, jednalo by se o ofsajd. Recoba dva metry před čárou pohodlně doklepl do sítě 2-1. Pojistku v podobě třetího gólu přidal až dvě minuty před koncem Julio Cruz. Po centru Karagounise z pravé strany, u vzdálenější tyče hlavičkoval za záda Ferrona 3-1.