Doma40.201
    Venku28.000
    Doma50.402
    Venku30.000
    9' Martins, 51' Adriano, 55' Stankovič - 94' Baseggio
    Nejlepší hráč:

INTER (4-4-2) : Toldo; Ze Maria, Burdisso, Cordoba, Favalli (52' J.Zanetti); Veron, Cambiasso, Stankovič (69' Davids); Emre; Adriano (67' Cruz), Martins. (12 Fontana, 3 Materazzi, 7 Van Der Meyde, 20 Recoba). Trenér: Mancini

Anderlecht (4-4-2) : 24 Peersman, 3 Deschacht, 8 Jestrovic (22 Iachtchouk 71'), 9 Mpenza, 15 Hasi (10 Baseggio 64'), 17 Wilhelmsson, 21 Zetterberg, 26 Aruna Dindane, 27 Kompany, 34 Traore, 37 Vanden Borre (1 Zitka, 4 Vanderhaeghe, 5 De Boeck, 7 Lovre, 23 Junior) Trenér: Hugo Broos

Roberto Mancini musel oželet svého oblíbence Vieriho, protože momentálně neproduktivní střelec se zranil a jeho léčba si vyžádá zhruba dva týdny. Poprvé tak Inter mohl nastoupit v 11 hráčích. Uvolněné místo zaujal Obafemi Martins, který dvakrát skóroval o víkendu do sítě Parmy.

A byl to právě on, kdo na sebe na začátku druhého zápasu Interu ve skupině G na půdě Andrelechtu Brusel upoutal pozornost. Domácí gólman vyrobil při rozehrání míče rukou chybu, trefil při výhozu jednoho ze svých obránců a Oba pohotvě toho využil a vystřelil těsně nad. O chvíli později utekl po levé straně Adriano, následně oklamal hned dva stíhající obránce, odcentroval a Martinsovi stačilo krásně načasovanou přihrávku mezi brankáře a dva protihráče jen líznout a gól byl na světě 0:1. Anderlecht odpověděl vážněji až střelou Zetterberga, při které se vyznamenal Toldo. Následná tečovaná dorážka šla vedle pravé tyče. Inter měl dostatek šancí na zvýšení, úspěšný nebyl. DObré přiležitosti měli Emre a Burdisso.

I druhý poločas začal rychlým gólem nerazzurri. Belozoglu Emre odcentroval z levé strany, Adriano se zavěsil do vzduchu a hlavou o tyčku rovzlnil síť podruhé 0:2. Za čtyři minuty již vedl Inter o tři branky. Verón pronikal po pravé straně, všiml si že před pokutovým územím je osamocený Dejan Stankovič. Srbský fotbalista si míč zpracoval a přesnou ranou z 25 metrů zamířil skákající střelou přesně k tyči. Na druhé straně střílel Dindan. Jeho pokus byl ale zblokován a míč skončil na tyčce. čestný úspěch zaznamenal Anderlecht až v 94.minutě. Po rohovém kopu špatně odkopl míč Javier Zanetti a Baseggio krásnou ranou do šibenic upravil na konečných 1-3.

V druhém zápase Valencia prohrála v Brémách 1:2, takže Inter je před těmito kluby o tři body na čele tabulky. Poslední je bez bodu belgický tým. V příštím zápase jede Inter do Valencie.

"Tým hrál velmi dobře. Mohli jsme vstřelit víc gólů už v první půli. Důležité je, ale že se hráči dobře pohybovali a vyhráli jsme," řekl Mancini. "Změny v týmu nastaly kvůli únavě. Poslední gól? Ten jsme jim darovali."