Doma61.671
    Venku35.931
    Doma82.000
    Venku79.775
    40' Portanova, 86' Flo - 36' Adriano, 90'+2' Vieri
    Nejlepší hráč: Vieri

INTER (4-4-2) : Fontana 6, J. Zanetti 5.5, Cordoba 5, Materazzi 5, Favalli 5, Emre 5.5 (86' Karagounis), C. Zanetti 6 (69' Martins 5.5), Cambiasso 6 (92' Cruz), Stankovic 4, Adriano 5, Vieri 7 (15 Carini, 77 Coco, 3 Burdisso, 8 Davids). Trenér: Mancini

Siena (4-1-4-1) : Fortin 6, Nicola 6, Cirillo 6, Portanova 6.5, Falsini 5.5, Argilli 6, Flo 7 (91' Colonnese), Vergassola 6, Pecchia 6, Taddei 5 (83' Chiumiento 6), Chiesa 5.5 (70' Foglio 6) (13 Zancope', 11 Menegazzo, 26 Serafini, 76 Cararelli). Trenér: Simoni 6.5.

A další remíza. Už to vypadalo na to, že Inter začal po výhře 5:0 nad Messinou a 3:0 nad Anderlechtem vítěznou sérii, a nakonec může být rád, že v Sieně získal aspoň bod. Zápas měl přitom rozehraný dobře. Adrianovým gólem z penalty šel nejprve do vedení. Domácí do přestávky stihli vyrovnat, ale v druhém poločase zahrál jejich obránce ve vápně rukou, dostal červenou kartu a Adriano mohl z penalty přidat druhý gól. Tentokrát však nastřelil tyč. Oslabený soupeř pak šokoval nerazzurri v 86.minutě. Po přímáku šel do vedení a Vieri zachraňoval remízu až ve 2.minutě nastavení. Inter si tak letošní neporazitelnost uchoval.

Mancini znovu provedl v sestavě několik změn. Jedna z nich byla téměř osudová. Materazzi si stěžoval, že nehraje. Místo něj dostával šanci v základní sestavě Mihajlovič. Přestože se Srb osvědčil a Messině dal dokonce gól, tentokrát nehrál. Gól na 2:1 pro Sienu zavinil Materazzi... V záloze nahradil van derm Medydeho Emre, útok zůstal stejný. Podle předpokladů chytal místo distancovaného Tolda Fontana.

Inter byl po celý zápas lepší, míč měl na svých kopačkách podstatně déle než soupeř a celkem jen na střely vyhrál 16- 7. První větší šanci po odpískaném milimeterovém ofsajdu a podezřelém faulu na Vieriho měl právě Vieri. Po centru Emreho z rohu hlavičkoval vedle. Adriano vyslal na Fortina bombu, která šla těsně vedle. A tak přišla 35.minuta, kdy Portanova strhl na zem Cambiassa a penalta. Adriano se nemýlil a posal míč na opačnou stranu než padal brankář 0-1. Byla to první penalta pro černomodré od 2.května. V další šanci po přihrávce Vieriho z úhlu střílel vedle Stankovič. Čtyři minuty před přestávkou fauloval Cordoba Floa. Chiesa poslal z přímého kopu oblouček na malé vápno, kde byl z ničehonic osamocený Portanova a lehce hlavou přehodil vybíhajícího Fontanu. Odčinil tak svůj podíl na inkasované brance 1-1.

Inter začal druhý poločas tradičně aktivně. Vieriho hlavička šla nad a po zmatcích v obraně vyvolaných rychlými přihrávkami hráčů Interu skončila Stankovičova zblokovaná střela těsně vedle tyče. Jen minutu potom další šance. Vieri střílel, někdo z obránců míč zblokoval přímo k Adrianovi, který mohl zakončit. Těsně před ním však domácí míč odklidili. Siena odpověděla Taddeiem, který se hnal na dva obránce Interu. Jeho střela však byla také zblokovaná a další pokus chvílo po té byl příliš slabý na to, aby Fontanu vylekal. V 54.minutě se k míči dostal Adriano a mířil s ním rovnou do brány. Taddei ho čistě zastavil až na poslední chvíli. Za tři minuty však přišla další penalta. Adriano překonal dva obránce, přihrál Vierimu, jehož střelu zblízka zblokoval ruhkou Argilli. Hráč domácích bylo vyloučen a Adriano měl možnost přidat hned druhý penaltový gól. Přestože znovu střílel správným směrem, brankář Fortin mířil opačným, gól z toho nebyl. Míč totiž zastavila tyč.

Inter se nevzdal a nadále se snažil o vedoucí gól. Série hlaviček v podání aktivního Vieriho k tomu nevedla. Na hřiště se dostal i Martins, ale domácí zhustili defenzivní val a útočníky k nerazzurri pustli téměř ke všemu jen ne ke střele. Šok přišel v 86.minutě. Z pravé strany rozehrál přímý kop Chiumiento a centrem našel pár metrů před čárou volného Floa. Fontana neměl na jeho hlavičku šanci 2-1. Flo přitom utekl zcela zbytečně Materazzimu. Znov se tak ukázalo, že Inter má obranu velmi děravou. Oba dva góly přišli po nevynucených chybách. Utkání směřovalo k první porážce Interu v této sezóně. V druhé minutě nastavení však Karagounis našel Vieriho, který ne zrovna lehké pozice nádhernou hlavičkou k bližší tyči zachránil bod.

Inter je v tabulce díky lepšímu skóre na páté příčce. Od 16.Brescie ho dělí čtyři body. Stejný počet bodů by ho směrem nahoru posunul jen o jednu příčku. Třetí Udinese má sedmibodový náskok. AC Milán je lepší o 13 a vedoucí Juve o 17 bodů.