Nejlepší hráč:

INTER (4-4-2) : Toldo 6, J. Zanetti 6, Cordoba 6, Materazzi 6, Favalli 5,5, Van Der Meyde 5 (73' Recoba), C. Zanetti 6 (83' Emre), Cambiasso 6, Karagounis 5,5, Adriano 6, Vieri 6 (70' Martins). (12 Fontana, 3 Burdisso, 8 Davids, 13 Ze Maria). Trenér: Mancini

Reggina (3-4-1-2) : Pavarini 6.5, Zamboni 6, De Rosa 6.5, Franceschini 6,5, Cannarsa 6, Paredes 6,5, Mozart 6, Balestri 6, Nakamura 6 (45' Tedesco 6,5), Colucci 6, Bonazzoli 6 (88' Borriello). (8 Soviero, 4 Piccolo, 7 Veron, 32 Missiroli, 23 Esteves). Trenér: Mazzarri 6.

Vieri

Po třech výhrách Inter neudolal Regginu a remizoval 0:0. Domácí přitom dohrávali dvacet minut bez vyloučeného Colluciho. V prvním poločase byli nerazzurri lepší žádnou vyloženou šanci si ale nepřipravili. Po přestávce se hra vyrovnala a v 77.minutě napálil z 30 metrů Tedesco tyč. Mancini nasadil i třetího útočníka přesto obrana domácích pracovala dokonale a nejenomže neumožnila Interu skórovat, ale ani žádného jeho hráče do větši šance nepustila.

Zrnaněí vyřadilo Mihajloviče, Cruze a Veróna. Diskvalifikován byl Stankovič. I když Mancini přemýšlel o tříčlenném útoku, hráli nakonec jen dva útočníci Vieri a Adriano. Dvacet minut před koncem se dostalo i na Recobu a Martinse, ani oni však tentokrát nerazzurri nespasili.

Hned v 5.minutě si nerazzurri odbyli největší šanci zápasu. Cambiasso dlouhým nákopem z vlastní půle našel Vieriho, který se prosmýkl mezi dvěma obránci a napálil brankáře. Krátce na to Adriano pálil vedle, Karagounis střelu Pavarini chytil a i další Adrianova střela šla mimo. Tolik stručný přehled akcí Interu, které stály za zmínku. Na druhé straně hřiště měl slušnou pozici Balestri. Také střílel vedle. De Rosova hlavička v 36.minutě šla nad.

V druhém poločase neměl Inter snad jedinou slušnou šanci. Hráči Regginy Colucci a Mozarta parkrát ohrozili Tolda střelou z dálky. V 62.minutě dostal za předčasné vyběhnutí ze zdi při přímáku Colluci žlutou a za dalších pět minut po faulu na Karagounise i druhou žlutou a červenou kartu. Na zápas ale jeho vyloučení vliv nemělo. V 77.minutě dokonce Tedesco překvapil Tolda střelou z 30 metrů, která se odrazila od tyče.

Inter tak ani ve 31.zápase v této sezóně neprohrál. 15krát vyhrál, 16krát remizoval.