Doma82.000
    Venku79.775

Julio Cruz

Vieri a Adriano
    2' Cruz pen., 31' Vieri
    Nejlepší hráč: Veron

INTER (4-4-2) : Toldo 6, J.Zanetti 6, Cordoba 6.5, Mihajlovic 6, Favalli 6.5, Karagounis 6, Veron 7.5 (76' Stankovic 6), Cambiasso 7, Kily Gonzales 7.5, Martins 6.5 (81' Adriano), Cruz 6.5 (24' Vieri 7). (15 Carini, 23 Materazzi, 24 Gamarra, 8 Davids) Trenér: Mancini

Siena (3-5-2) : Manninger 5.5, Cirillo 5 (61' Cozza 5.5), Colonnese 5.5, Portanova 5, Alberto 5, Di Donato 5 (46' Maccarone 6.5), Tudor 6, Vergassola 5.5, Pasquale 5.5, Taddei 5, Chiesa 5.5 (73' Ardito 6). (14 Fortin, 8 Argilli, 3 Falsini, 18 Foglio). Trenér: De Canio 5.5

Cruz

Inter Milán porazil na San Siru ve 34.kole celkem bezpečně Sienu 2:0 a s náskokem šesti bodů před Udinese a Sampdorií hájí třetí příčku tabulky. Výhru zajistili střelci Julio Cruz a Christian Vieri.

Mancini se v zápase musel obejít bez distancovaných Emreho a Cristiana Zanettiho. Naopak potěšen musel být stavem zdraví a formy u Vieriho a Adriana. Oba se na trávník dostali a Vieri dokonce vstřelil branku. Po zranění a návratu z Holandska se aspoň na lavičku po dlouhé době posadil Edgar Davids.

Ze Sieny měl Inter respekt. Nedávno totiž porazila Lazio i AC Milán. Již ve druhé minutě byl ale při úniku v pokutovém území nedovoleně zastaven brankářem Manningerem rychlík Oba Martins a rozhodčí nařídil penaltu. K ní se postavil argentinský útočník Julio Cruz a nezaváhal. Brankář Manninger šel na druhou stranu než Cruz střílel - 1:0. Pro úspěšného střelce to byla třetí branka ve třetím zápase v řadě. Navíc se může chlubit bilancí pěti přesných zásahů do sítě v posledních sedmi zápasech v lize. Utkání se Sienou však pro něj nedopadlo moc dobře. Ve 24.minutě musel být kvůli zranění vystřídán Vierim.

A právě Bobo přidal o šest minut později druhý gól. Po centru Kily Gonzalese z levé strany, byl u zadní tyče nejvyšší a s pomocí odrazu od země hlavičkoval přesně k tyči - 2:0. Inter měl spoustu dalších šancí zejména v první poločase. Téměř nezastavitelný byl hlavně Oba Martins. Přesnými centry a přihrávkami ho zásobovali Sebastian Verón a Kily Gonzales. Oba dva hráli velmi dobře a hlavně Kily ukázal, proč ho Inter vůbec z Valencie kupoval. Když má důvěru a hraje stabilně, dokáže velké věci.

Inter dominoval a nepouštěl Sienu téměř k ničemu. První opravdový zákrok měl Toldo až v 65.minutě. Vergassolovu tečovanou střelu i Maccaronův pokus zlikvidoval. Třetí gól do její sítě nepřidal ani Vieri ani střídající Adriano a Inter tak vyhrál jen 2:0.