Nejlepší hráč: Marco Materazzi

INTER (4-4-2) : 12 Julio Cesar - 2 Cordoba, 23 Materazzi, 25 Samuel, 33 Wome - 7 Figo (30 Martins 80'), 14 Veron, 6 C.Zanetti, 5 Stankovic; 10 Adriano, 9 Cruz (8 Pizarro 65'). (1 Toldo, 13 Zé Maria , 16 Favalli, 19 Cambiasso, 20 Recoba) Trenér: Mancini

Artmedia (4-4-2) : 1 Cobej - 20 Fodrek, 2 Debnar, 4 Durica, 21 Petras - 16 Hartig (10 Mikulic 71'), 3 Stano (Luis Gomes 62'), 25 Kozak, 22 Urbanek (23 Konecny 73') - 8 Vascak, 14 Halenar (30 Kollar, 24 Burak, 15 Gajdos, 19 Bukvic) Trenér: Weiss

Luis Figo

Inter zvládl vstup do Ligy mistrů a na hřišti outsidera skupiny H - Artmedie Bratislava vyhrál 1:0. V zápase byl jasně lepší, nedokázal ale svoje vedení zvýšit z dalších velkých šancí, které měl. V 55.minutě byl z neuvěřitelného důvodu vyloučen Juan Sebastian Verón a tým tak se musel zaměřit spíše na defenzivu. Domácí měli jednu jedinou šanci v závěru utkáni. Halenar však Julia Cesara neprostřelil. V sektoru Interu bylo zhruba 300 - 400 tifosi. Na utkání bylo přítomno také 34 fanoušků z oficiálního českého fanklubu Cechia Nerazzura.

Mancini změnil sestavu a některým hráčům dal volno. Místo Ze Marii hrál na pravé straně obrany Cordoba, na levé pak místo Favalliho kamerunský reprezentant Wome. Jeho výkon byl velmi slibný. Nejenom, že zvládal defenzivní práci ale často se pouštěl i do útoku a jednou nebezpečně vystřelil. Ve středu obrany hrál s Materazzim Walter Samuel, který v lize nemůže hrát kvůli distancu. V záloze nechyběl Figo, který hrál na své oblíbené pravé straně. Dost často jeho spoluhráči volili někdy i naivně přihrávku na něj. Místo Cambiass hrál defenzivního záložníka Cristiano Zanetti, před ním tvořil hru Verón a na levé straně se pohyboval Dejan Stankovič. Právě po jeho krásném vysunutí Adriana padl jediný gól. Další skvělou přihrávkou pak našel stejného hráče před bránoum, ten však vyloženou šanci neproměnil. Spolu s Adrianem měl góly obstarávat Cruz, který se v sobotu trefil dvakrát do sítě Palerma. Úspěšný byl i tentokrát.

Inter začal aktivněji do větší gólové šance se ale nedostával. Ke střele se dostal jen Wome, mířil těsně vedle. V 15.minutě přešel Figo přes dva protihráče a nahrál Cruzovi, ten byl podle asistenta rozhodčího v ofsajdu. Dvě minuty na to našel Stankovič kolmou přihrávkou za obranou Adriana, který předložil ideální přihrávku Cruzovi. Argentinec se nemýlil a z malého vápna poslal míč k tyči 0-1. Inter ovládal hru a Artmedii do své vlastní šestnáctky nepouštěl. Ta se tak za celý první poločas nedostala k jediné střele na bránu. Na druhé straně pálil vedle Adriano a Verónův pokus byl zblokován. Podobně dopadl i Figo, který v dobré pozici se střelou dlouho otálel.

Deset minut po přestávce našel krásnou přihrávkou na vápně Stankovič Adriana, ten však nebývale selhala a netrefil v gólové šanci dobře. Minutu na to uviděl druhou žlutou kartu Juan Verón. Přestože rozhodčí jasne neukázal ani neřekl, že se bude hrát až na jeho pokyn, po rychlém zahrání standardky Veróna vyloučil. I kdyby však hráče předem varoval, žlutá karta a ještě když byla v tomto případě druhá, je až příliš přísná. Inter tak musel změnit rozestavění a po příchodu Pizarra za Cruze hrál chvíli jen s jedním útočníkem. V 67.minutě měli hosté znovu dobrou možnost zahrozit ze stanardní situace. Míč si postavil Adriano a bombou napálil tyč. V další velmi dobré možnosti se stejný hráč hráč uvolnil přes Debnára a vystřelil vedle.

V 85.minutě měli obrovskou šanci i domácí. Kozák našel na penaltě Holenára, který zprvní naštěstí zamířil přesně do míst, kde stál Julio Cesar. V nastaveném čase pak měli šanci zvýšit vedení z brejku Adriano a Martins. V prvním případě šla střela vedle, v druhém nad. Inter vyhrál 1:0 a dělí se Glasgow Rangers o první místo ve skupině H. Skotové porazili FC Porto 3:2.