2' Cordoba
15' Martins
40' Adriano
90'+2' Pizarro
2' Cordoba, 15' Martins, 40' Adriano, 90'+2' Pizarro
Nejlepší hráč: Figo

INTER (4-4-2) : 12 Julio Cesar; 4 J. Zanetti , 2 Cordoba, 25 Samuel, 16 Favalli (8 Pizarro 64'); 7 Figo , 19 Cambiasso, 14 Veron, 5 Stankovic (3 Burdisso 46'); 10 Adriano, 30 Martins (20 Recoba 79'). (1 Toldo, 11 Mihajlovic, 6 C.Zanetti, 9 Cruz) Trenér: Roberto Mancini

Reggina (4-4-1-1): 99 Pavarini; 53 Lauro, 55 Lanzaro, 29 De Rosa (22 Carobbio 55'), 13 A. Lucarelli; 20 Mesto (8 Biondini 46'), 5 Paredes, 19 Tedesco, 23 Modesto; 11 Vigiani (17 Amoruso 62'); 10 Cozza. (12 Saviano, 21 Rigoni, 34 Missiroli, 35 Ungaro) Trenér: Walter Mazzarri

Mr. Oba Oba

V loňské sezóně skončili oba vzájemné duely Interu s Regginou bez branek. V dnešním odpoledním zápase však branky padaly. Reggina jich na vlastním stadiónu dostala čtyři. Do skvělé formy se rozehrál Luis Figo. Portugalský záložník nahrál na tři góly a byl nejlepším hráčem zápasu. V sobotní předehrávce pouze Juventus remizoval v Římě s Laziem 1:1 a Inter tak stáhl jeho náskok na osm bodů. Zaváhala i Fiorentina, AC se tak posunulo na třetí příčku.

Mancini sestavu neměnil a znovu tak hrála tzv. ideální jedenáctka. O poločase byl Stankovič vystřídán Burdissem. V 64.minutě dostal šanci i Pizarro. V nastaveném času dokonce vstřelil svůj první ligový gól v černomodrém dresu. Recoba hrál posledních deset minut.

Inter začal podle nejlepšího scénáře. Hned v první minutě byl na levé straně u postranní čáry faulován Favalli. Verón nečekaně z přímáku střílel, míč přes skrumáž hráčů doputoval až k překvapenému brankáři Pavarinimu, který jej vyrazil před sebe. Tam stál osamocený Ivan Cordoba a netradičně nohou vstřelil úvodní gól - 0:1. Pro kolumbijského obránce to byl třetí zásah v sezóně a v tabulce týmových střelců mu patří 5.místo.

V 6.minutě mohl druhou rán u zasadit domácím Adriano. Jeho hlavičku po centru Javiera Zanetti vyrazil brankář Pavarini se štěstím nad bránu. Jen o minutu později zahrozil Inter znovu. Verónovu přízemní ránu musel Pavarini vyrazit na roh. V 8.minutě hlavičkoval Adriano tentokrát ke vzdálenější tyči. Gólman balón chytil. Tlak Interu neustával. Před šestnáctkou si udělal místo Dejan Stankovič a nádhernou ranou protáhl brankáře, který míč jen vyrazil. O pár sekund později vyrobila obrana Regginy hrubku. Javier Zanetti se ujmul míče, nahrál na pravou stranu Figovi, který našel v rozhozené defenzivní linii osamoceného Martinse. Mr. Oba Oba krásnou hlavičkou zvýšil na 0-2.

Ve 21.minutě zahrozili i domácí. Cozza po rozehrávce u rohového praporku odcentroval na malé vápno. Míč bez povšimnutí obránců Interu došel až do autu, naštěstí nikdo z útočníku Regginy nezareagoval. Ve 24.minutě dostal od Adriana pěknou přihrávku na střed Stankovič. V dobré pozici však střílel přesně doprostřed brány, kde stál Pavarini. O chvíli později překvapil Verón. Z pravé strany rozehrával roh pravou nohou. Míči dal opačnou faleš, takže se místo na malé vápno točil na bránu a skončil na tyči! Cambiasso ho pak do brány nedostal. Povedenou ránu poslal z dálky na druhé straně i Tedesco. Julio Cesar musel zasahovat.

Běžela 40.minuta a obrana Regginy vyrobila další chybu. Na dva obránce se hnali hned tři hráči Interu. Figo je oba dva protihráče na sebe nalákal a poslal míč na pravou Adrianovi. Ten si počkal až mu obránci přeběhnou, hodil si míč na levačku a střelou k bližší tyči zvýšil na rozdíl třídy - 0:3.

V 55.minutě vybojoval ve středu hřiště míč Figo. Protože měl před sebou prostor, tak neváhal a pokračoval v klidu dál k bráně. Před pokutovým územím napřáhl a jeho bomba se otřela o břevno. V dalších šancích pálil Adriano vedle, Martins po uvolnění od rohové praporku do brankáře a na druhé straně po chybě Veróna mířil podobně i Amoruso. Verón si pak částečně spravil chuť v 70.minutě. Jeho střela pravou nohou jen o centimetry minula levou tyč. Stoprocentní gólovku měl Adriano v 84.minutě. Jednoho z domácích obránců obral o míč. V pokutovém území však zamířil vedle. Nahrát přitom mohl volnému Recobovi na levé straně. Stejně neuspěl ani po centru Figa. Jeho hlavička šla pouze nahoru. Zkoušel to i El Chino. Slušné ráně chyběla přesnost.

V nastaveném čase přidal čtvrtý gól Pizarro. Nejprve půjčil míč Figovi. Ten mu jej vrátil ideální přihrávkou do uličky a chilský záložník měl náhle před sebou jen brankáře. Míč si vrátil o kousek zpět a ležícího gólmana z otočky přehodil - 0:4.