16' Cruz p.
23' Martins
28' Cesar
90'+2' Cruz
16' Cruz p., 23' Martins , 28' Cesar, 90' + 2' Cruz
Nejlepší hráč: Julio Cruz

INTER (4-5-1): 12 Julio Cesar; 4 J. Zanetti (73' Andreolli), 2 Cordoba, 25 Samuel, 16 Favalli (65' Solari); 5 Stankovic (81' Figo), 6 C.Zanetti, 8 Pizarro, 31 Cesar; 9 Cruz, 30 Martins. (22 Orlandoni, 23 Materazzi, 18 Kily Gonzales, 44 Momente). Trenér: Roberto Mancini

Reggina (4-4-2): 1 Pelizzoli, 14 Franceschini, 29 De Rosa (31 Castiglia 68), 55 Lanzaro; 20 Mesto, 8 Biondini, 22 Carobbio (4 Giosa 26), 11 Vigiani, 23 Modesto; 16 Choutos (34 Missiroli 52), 9 Bianchi. (12 Saviano, 2 Cannarsa, 30 Barilla, 17 Amoruso). Trenér: Walter Mazzarri

Inter v 35.kole porazil Regginu 4-0. V tabulce má tři kola před koncem na třetím místě náskok šesti bodů na Fiorentinu. AC Milán je druhý s odstupem pěti bodů. Utkání na San Siru sledovalo o osbotním odpoledni pouze 25 tiscíc diváků.

V nominaci na zápas chyběli zraněný Recoba, Adriano, Veron a Toldo. V den zápasu odletěl z rodinných důvodů do Argentiny Esteban Cambiasso. Mancini tak postavil zálohu a útok s náhradníků. A jak se ukázalo, tzv. náhradnící hrají daleko lépe než hráči se slavnějšími jmény. Do základní sestavy se vrátil po zranění Giusseppe Favalli. Levý bek si naposledy zahrál od začátku ve 22.kole. Roli defenzivního štíta plnil v záloze Cristiano Zanetti, tvořit hru měl za úkol Pizarro. Na křídlech běhali Cesar a Stankovič. Dvoučlenný útok byl kvůli zraněním jasný - Cruz, Martins. K zajímavé situaci došlo v 65.minutě. Mancini stáhl Favalliho a nahradil ho Solarim. Inter tak dohrával v té době již rozhodnutý zápas v rozestavění 3-5-2.

Inter začal tlakem a hlavně v prvním poločase byl jasně lepším týmem. Ze spousty šancí se ujaly čtyři, další dvě skončily na tyči. V první šanci nezpracoval před gólmanem míč Cruz, střelecký pokus Pizarra zlikvdioval nadvakrít Pelizzoli. Po dlouhém nákopu Javiera Zanetti běželi na gólmana Cruz a Martins. Mladý Nigerijec ale míč před vybíhajícím brankářem nedokázal uchránit. Ve 13.minutě chytil povedenou ránu Pizzara gólman Pelizzoli. Stejný hráč o tři minuty později vnikl do pokutového území, kde ho složil na zem Modesto. Nařízenou penaltu bezpečně proměnil Cruz. Míč poslal k pravé tyči, zatímco brankář padal na opačnou stranu - 1-0.

Další skvělé utkání odehrál Javier Zanetti. Při jedné z akcí obešel tři protihráče a střelu k tyči mu musel likvidovat gólman. Ve 23.minutě nedokázal v závaru před brankou Pizarro protlačit míč ani dvěma pokusy. První vyrazil brankář, druhý se odrazil od tyče. Ve stejné minutě našel Cristiano Zanetti chytrou přihrávkou na ofsajdové hranici Martinse, který se štěstím prostřelil Pelizzoliho - 2-0.O dvě minuty později měl gólman více štěstí. Stanovičovu akrobatickou střelu z voleje vyrazil. Stejný hráč hlavičkoval po Pizarrově rohu do břevna.

Třetí gól padl ve 28.minutě. Cruz našel pěkným centrem osamoceného Cesara, který vstřelil premiérový gól za Inter. Na jeho hlavičku neměl brankář nárok - 3-0. Pár minut před přestávkou se prosmýkl obranou Martins a zcela sám nedokázal prostřelit brankáře. V dobré pozici zaváhal i Cesar, který nezkrotil centr z pravé strany.

V druhém poločase Inter ubral na plynu a do šancí se dostával méně. V jedné z nich znovu selhal Martins. Míč se mu před malým vápnem zamotal mezi nohama. V další šanci si v blízkosti brány neporozuměli Cruz a Cordoba, míč jim stačila obrana Regginy ukopnout. .Ve druhé minutě nastavení vnikl z levé strany do šestnáctky Solari, od brankové čáry našel Cruze, který z voleje naprosto přesně vystřelil ke vzdálenější tyči - 4-0. Pro aregntinského střelece to byl již 17.gól v sezóně. Na nejlepšího Adriana ztrácí dvě trefy.