Nejlepší hráč: Julio Cesar

INTER (4-4-2):12 Julio Cesar; 13 Maicon, 2 Cordoba, 25 Samuel (16 Burdisso 7'), 11 Grosso (20 Recoba 75'); 15 Dacourt, 19 Cambiasso, 4 Zanetti, 7 Figo, 9 Cruz, 10 Adriano (21 Solari 88'). (1 Toldo, 77 Andreolli, 91 Mariano Gonzalez, 18 Crespo) Trenér: Roberto Mancini

Reggina (4-5-1): 30 Campagnolo; 55 Lanzaro, 6 Aronica, 5 Di Dio, 23 Modesto; 20 Mesto, 16 Amerini (14 Gazzi 87'), 8 Tognozzi, 19 Tedesco, 25 Vigiani (17 Amoruso 75'); 9 Bianchi (2 Nardini 79'). (99 Puggioni, 7 Esteves, 15 Barilla, 34 Missiroli). Trenér: Walter Mazzarri

Figo

Inter popáté v sezoně ztratil body. V Reggině, která bojuje o záchranu remizoval 0-0. Nadále tak zůstává v sezoně neporažen. AS Řím se díky výhře v Catanii přiblížil Interu v tabulce na 18 bodů. K titulu zbývá získat šest bodů.

Kvůli žlutým kartám nehrál Materazzi. Semuel, který ho nahradil, musel střídat kvůli zranění již po sedmi minutách. Patrick Vieira po zranění zatím trénuje. Menší problémy má i Dejan Stankovič, Zlatan Ibrahimovič a Maxwell. Všichni tři nebyli k zápasu nominováni.

Inter tentokrát svého soupeře vyloženě nepřehrával. Držel sice častěji míč na svých kopačkách, domácím ale dovolil dvakrát ohrozit z dobré vzdálenosti bránu a Julio Cesar musel v obou případech předvést excelentní zásah.

První slušnou příležitost měl Cruz. Po průniku z levé strany musel Campagnolo střelu k bližší tyči vyrazit na roh. Domácí zahrozili v 11.Minutě. Po centru Mesta hlavičkoval ve velmi slušné pozici vedle Lanzaro. Další šance přišla znovu ze strany Regginy. Po centru zleva hlavičkoval zcela nekrytý Vigiani a brankář Julio Cesar s vypětím všech sil dokázal míč konečky prstů vytáhnout mimo bránu. V nastaveném čase pak Cambiasso zkoušel po přihrávce Grossa překonat Campagnola patičkou. Míč však nasměroval mimo.

Po přestávce si El Cuchu narazil s Adrianema jen kousek chybělo, aby byl u míče dřív než vybíhající gólman. Velkou šanci měl po přihrávce za obranu od kapitána Zanettiho Julio Cruz. Přestože ho dostihl jeden z obránců, podařilo se mu vystřelit a míč jen těsně minul pravou tyč. Dobrý průnik se podařil Grossovi. Přihrávku po brankové čáře však vykopl Campagnolo. Největší šanci utkání měla Reggina. V 63.minutě zahrával z pravé strany přímák Mesto. Jeho centr našel ve vápně nabíhajícího Di Diu, který v ideální pozici v běhu pálil přímo do míst, kde byl Julio Cesar. Brazilský gólman střelu instinktivně vyrazil. Podobnou šanci měl na druhé straně i Cambiasso. Campagnolo napodobil Cesara a střelu argentinského záložníka vyrazil. O pár minut později Dacourtova střela z 25 metrů olízla horní síť na bráně domácích.

Po závěrečném hvizdu se diváci na stadionu radovali a někteří hráči zdvihali ruce nad hlavu. Remíza v boji o udržení byla se získaným bodem proti Interu velmi spokojená.