Osmifinále 2.z 17/01/08 20:30 CET - "G.Meazza", Milano
Doma:   4.000
Venku:  5.000
Dom.max: 4.000
Ven.max: 5.000

33' Crespo, 45' Cascione vl., 90'+1' Cesar
Nejlepší hráč: Balotelli

INTER (4-4-2): 71 Alfonso; 31 Cesar, 16 Burdisso (47 Filippini 83'), 23 Rivas, 40 Fatic; 21 Solari, 30 Pelé, 36 Bolzoni, 5 Stankovic (50 Siligardi 46'); 45 Balotelli, 18 Crespo (17 F.Mancini 83'). (22 Orlandoni, 37 Puccio, 41 Filkor, 43 Pedrelli). Trenér: Roberto Mancini

Reggina (3-4-2-1): 22 Novakovic; 4 Cascione, 13 Stadsgaard (31 Barbera 51), 3 Cherubin (36 Toscano 80'); 20 Alvarez, 14 Tognozzi (38 Szatmari 76'), 29 Koris, 32 Pettinari; 35 Viola, 25 Montiel; 24 Tullberg. (82 Sarao`, 26 Squillace, 27 Lamenza, 33 Romeo). Trenér: Renzo Ulivieri.

Inter s béčkem a několika hráči s juniorky i napodruhé jasně porazil Regginu. Po výhře 4-1 v Reggiu Calabria a teď 3-0 v Miláně postoupil do čtvrtfinále, kde bude hrát s Juventusem Turín. Zajímavostí je, že vedle debutujícího Siligardi a Filippini odehrál svých prvních pár minut v áčku i syn trenéra Fillippo Mancini.

První branku vstřelil ve 33.minutě Hernan Crespo, který skóroval i v prvním duelu. Jeho tečovana střela přeletěla brankáře a zapadla pod břevno. druhý gól si těsně před přestávkou dali domácí sami. Balotelli hledal přihrávkou na malé vápno Crespa a obránce Cascione míč skluzem poslal do vlastní sítě. Třetí zásah vstřelil po přiťuknutí od Solariho za obranu za Brazilec Cesar. Chytře si z úhlu počkal na to, co udělá gólman a pak ho přehodil.

Crespo
vlastní
Cesar
VideoZajímavosti
Šance - Solari 18', Balotelli 26', Alfonso 30', Balotelli 47', Tognozzi 54', Tullberg 59'