Ven.max: 50.000

Walter Samuel

Hernan Crespo

Zlatan Ibrahimovič

32' Jo - 52' Crespo, 80' Samuel
Nejlepší hráč: Samuel

INTER (4-4-2) : 12 Julio Cesar; 4 Zanetti, 2 Cordoba, 25 Samuel, 6 Maxwell; 14 Vieira (5 Stankovic 17'), 15 Dacourt (21 Solari 77'), 19 Cambiasso, 7 Figo; 8 Ibrahimovic, 18 Crespo (9 Cruz 62'). (22 Orlandoni, 11 Jimenez, 24 Rivas, 37 Puccio) Trenér: Mancini

CSKA Moskva (3-2-3-2) :1 Mandrykin; 24 V.Berezutski, 4 Ignaschevich, 6 A.Berezutski (50 Grigoriev 45'); 22 Aldonin, 25 Rahimic; 17 Krasic, 20 Dudu (21 Eduardo 42'; 19 Janczyk 76'), 18 Zhirkov; 10 Jo, 7 Carvalho. (33 Pomazan, 5 Ramon, 39 Taranov, 88 Caner). Trenér: Valery Gazzaev

Crespo

Inter zvládl velmi těžký zápas a vyhrál v Moskvě nad CSKA 2-1. Na armádním stadionu Lokomotivu Moskva se hrálo kvůli rekonstrukci stadionu CSKA. Inter se díky výhře a remíze PSV Eindhoven s Fenerbahce vyhoupl do čela základní skupiny.

Zatímco domácím chyběl jejich nejlepší střelec Vagner Love, kouč Interu měl větší starosti. Za bitku s Valencií stále pykají Maicon, který bude příští zápas již k dispozici, a Burdisso, ten si zápasy v základní skupině nezahraje vůbec. Zatímco Cruzovi a Cordobovy již trest skončil, stopku na jeden zápas za vyloučení v posledním utkání s PSV dostali Suazo a Chivu. Zranění na hřiště nepustilo Marca Materazziho. Smolný zápas prožil Patrick Vieira. Téměř celý rok ho trápilo zranění a když už se konečně dostal na trávník a teprve podruhé nastoupil, hned se zranil. V 17.minutě ho vystřídal Dejan Stankovič. Podle prvních odhadů to vypadá, že zraněné lýtko si vyžádá dva měsíce léčby.

Přestože chybělo hodně hráčů, základní jedenáctka byla silná. Zanetti zaujal roli Maicona, záloha hrála v tradičním složení a v útoku se k Ibrovi přidal Crespo. První poločas byl vyrovnaný a zdálo se, že domácí jsou agresivnější. Ve 30.minutě sice nevyužili velkou šanci, o dvě minuty později se však již radovali. Moskevský hráč Jo dostal do pokutového území přihrávku od Carvalha, Ivan Cordoba od něj jen na chvíli poodstoupil a bylo zle. Jo dokonalým lobem předhodil gólmana a poslal míč do šibenice - 1-0. Inter odpověděl šancí Crespa, ten však míč mezi tyčí a brankáře neprocpal.

Po přestávce se Inter konečně rozehrál a začal být nebezpečný. Vyrovnání však přišlo pochybě obrany CSKA. Krasic při obranné hlavičce poslal selhal a míč pouze prodloužil za sebe. Tam si naběhli hned dva volní Interisti a Hernan Crespo vstřelil gól - 1-1. Byla to jeho jedenáctá branka v černomodrém dresu v evropských pohárech. Druhý gól mohl padnout nedlouho poté. Ibra ve vápně poslal míč Stankovičovi, kterému ale ve vyložené pozici prošel mezi nohama. Na druhé straně zahrozil z voleje Rahimic, Julio Cesar chytil.

Deset minut před koncem stadion ztichl, když Samuelovu lehkou hlavičku nečekaně propustil za své záda brankář Mandrykin - 1-2. Míč se zřejmě od země odrazil jinak, než gólman očekával. V nastavení mohl přidat další gól Ibrahimovič. Jeho střelu Mandrykin vyrazil.