Ivan Cordoba

Crespo a Cambiasso

Zlatan Ibrahimovič

Ibra a Cordoba

32' Ibrahimovic, 34' Cambiasso, 67' Cambiasso, 75' Ibrahimovic - 23' Jo , 31' Vagner Love
Nejlepší hráč: Cambiasso

INTER (4-4-2) : Inter: 12 Julio Cesar; 13 Maicon, 2 Cordoba, 25 Samuel, 26 Chivu; 4 Zanetti, 19 Cambiasso, 15 Dacourt, 6 Maxwell (21 Solari 66'); 8 Ibrahimovic (29 Suazo 84'), 18 Crespo (9 Cruz 63'). (22 Orlandoni, 11 Jimenez, 24 Rivas, 36 Bolzoni) Trenér: Mancini

CSKA Moskva (3-4-3) :35 Akinfeev; 24 V.Berezutski (21 Eduardo 70'), 6 A.Berezutski, 50 Grigoriev; 17 Krasic, 20 Dudu (39 Taranov 83'), 25 Rahimic, 18 Zhirkov; 7 Carvalho, 9 Vagner Love, 10 Jo (22 Aldonin 46'). (1 Mandrykin, 5 Ramon, 19 Janczyk, 88 Caner). Trenér: Valery Gazzaev

Cordoba

Skvělý obrat předvedli hráči Interu ve svém čtvrtém vystoupení v základní skupině Ligy mistrů. Na svém vlastním stánku prohrávali po půlhodině hry již 0-2. Do tří minut však stihli vyrovnat a v druhé půli přidat další dvě branky navíc. Připsali si tak devátý bod a třetí výhru v řadě. K jistotě postupu do osmifinále by jim mohl stačit i bod z příštího utkání, které hrají opět doma a to s Fenerbahce Istanbul.

Inter momentálně trpí zraněním několika důležitých hráčů. Hrát nemohli Materazzi, Vieira, Stankovič, Figo a Jimenez. Kouč tak přivítal návrat obránce Maicona, který si odpykal třízápasový distanc. Javier Zanetti se tak mohl z obrany přesunout do zálohy, kde zalepil největší díry. I tak musel na nezvyklém levém křídle hrát Maxwell. V útoku hrál vedle Ibry tentokrát Crespo.

San Siro poprvé šokoval Jo ve 23.minutě. Narazil si míč se spoluhráčem a napálil míč do šibenice. Julio Cesar neměl nárok. Deset minut po té utíkal Wagner Love obraně černomodrých. Přestože ho dva obránci dokázali dohnat, on je obelstil a dostal se k zakončení 0-2. Jen o minutu později rozehrávali domácí přímý kop. Centr se snesl za obranu na nekrytého Ibrahimoviče, který ho ve výskoku usměrnil placírkou podél gólmana do sítě. O dvě minuty později již bylo skóre srovnané. Maicon přihrával z pravé strany do šestnáctky, Crespo naznačil, že si pro míč jde, chytře ho však pustil za sebe, kde byl připravený Cambiasso a pohodlně vyrovnal na 2-2.

V druhém poločase již Inter dominoval. Nejprve Ibrahimovič se přes obránce dostal k zakončení, v těžké pozici však jeho lob skončil před tyčkou. Cambiasso mohl přidat druhý gól hlavou. Střela na vzdálenou tyč však skončila v autu. Přesto se argentinský záložník, který je momentálně ve velké formě, k druhému gólu dostal. Po centru z rohového kopu, přistrčil míč patou za sebe Cruz a nabíhající Cambiasso z malého vápna nemohl neminout - 3-2. Čtvrtý gól přidal v 75.minutě nádhernou ranou do šibenice z 22 metrů Zlatan Ibrahimovič.