Nejlepší hráč: David Suazo

INTER (4-3-3) : 12 Julio Cesar; 2 Cordoba, 24 Rivas, 23 Materazzi, 6 Maxwell (4 Zanetti 86'); 21 Solari, 36 Bolzoni, 26 Chivu (19 Cambiasso 68'); 18 Crespo, 9 Cruz (37 Puccio 75'), 29 Suazo. (22 Orlandoni, 13 Maicon, 35 Esposito, 38 Federici) Trenér: Mancini

PSV Eindhoven (4-4-2) : 1 Gomes; 24 Marcellis, 3 Salcido, 13 Alcides, 8 Mendez; 6 Simons, 20 Afellay, 15 Culina, 5 Zonneveld; 17 Farfan (11 Perez 62'), 9 Lazovic (19 Jonathan 84'). (21 Roorda, 14 Rajkovic, 16 Aissati, 23 Fagner, 26 van der Leegte, 28 Bakkal). Trenér: Jan Wouters

Mladík z Primavery - Bolzoni

Inter i s náhradníky a hráči z juniorky zvládl poslední vystoupení v základní skupině Ligy mistrů. Chybělo devět hráčů, z toho jsou Figo, Vieira, Stankovič, Jimenez a Dacourt zranění. V Eidhovenu vyhrál po jediném gólu Cruze. Mancini postavil sestavu téměř na hlavu. V obraně hrál původně stoper Cordoba na pravé straně, uprostřed byl s Materazzim Rivas, pro kterého to byl teprve druhý zápas v sezoně. Jediný Maxwell z defenzivní řady hrál na svém postu. Složení záložní řady však bylo téměř k neuvěření. Jen tři hráči a z nich pouze na svém místě zkušený leč náhradník Santiago Solari. Spolu s ním tam byl obránce Chivu a mladíček Bolzoni. V útoku byli hned tři ostrostřelci - Suazo, Cruz a stále hledající jarní formu Crespo.

Zápas začal v nepříliš vysokém tempu. Oba dva týmy hráli ze zajištěné obrany. První šanci měli domácí. Jejich střela mířila těsně vedle. Na druhé straně měl stoprocentní šanci Santiago Solari. bratr slavné modelky však gól po sólovém úniku brankáři Gomesovi nedal. Eindhoven měl několikrát dobrou příležitost z přímého kopu. Ani jednou však z toho nic vážného nebylo. Ve 28.minutě se do brejku po obrovské chybě domácích dostal Suazo. Hráči Eindhovenu se příliš věnovali útočení a zapomněli na zadní vrátka. Suazo běžel sám na bránu a před pokutovým územím ho zastavil Mendez. Od rozhodčího za to viděl červenou kartu. PSV tak hrál přes hodinu hry v oslabení. Ve 40.minutě se dostal míč ke Cruzovi, který po závaru v pokutovém území hradbu těl z úhlu neprostřelil.

Po přestávce byl znovu v šanci Cruz. V těžké pozici však mířil nad. Argentinec se dostal do obrovské šance po přihrávce od Suaza. Neuvěřitelně však sám před gólmanem poslal míč nad. V 64.minutě ukázal svoje kvality David Suazo. Honduraský útočník přešel přes dva protihráče totožnou kličkou a od koncové čáry našel na malém vápně Cruze, který pohodlně poslal míč do odkryté brány - 0-1. V 81.minutě měl smůlu Santiago Solari, který z otočky napálil tyč.